Rudaminos piliakalnis

Sako, kad piliakalnį švedai kepurėmis supylė. Kad viršūnė būtų stipresnė, švedai pirma akmenimis išgrindė, o paskui žemėmis užpylė.

Kartą viena mergaitė vaikščiojo ant piliakalnio ir rado siūlą. Ji už to siūlo patraukė — išgirdo varpus gaudžiant. Suprato, kad apačioje yra bažnyčia. Žmonės ėmė piliakalnį kasinėti, bet nieko gero nerado. Dar ir dabar duobių yra nuo to laiko.

*

Rudaminoj piliakalnis didelis — tai, sako, karai buvo labai dideli. Kareiviai sunešė kalną kepurėm. Tiktai po kepurę — ir supylė.

*

Sako, piliakalnyje yra bažnyčia. Esą, senų senovės bažnyčia tenai įgriuvusi. Tenai ežeras buvo palei tą piliakalnį, bet užako. Dabar dirvonas toks.

 

130 žodžiai (Skaitysite 1 min.)
  10 - 13 balsai (-ų)
Komentarai

Komentarai

Wanita Sausio 21 d.
I can't believe you're not playing with mea-th-t was so helpful. http://elyjxpe.com [url=http://njtwaksgsgx.com]njtwaksgsgx[/url] [link=http://qvzxfhap.com]qvzxfhap[/link]
Rope Sausio 21 d.
Stellar work there evnoerye. I'll keep on reading.
Liza Sausio 20 d.
Diane – Th&;2#8a17ts very good! Laurie – I love this too!Wow! You girls are so creative. I think I need you to brainstorm with me on the next story! I would love to expand this into a longer work. A Medieval Yule is a short tale with a touch your heart feel. I hope you enjoy it!Kaye Manro recently posted..

Tavo komentaras


MENIU