Parduotuvė - Staigmenų dėžutė

Staigmena – jums, dėžutės turinys – vaikui
http://www.staigmenudezute.lt
info@staigmenudezute.lt
+37062313775
Visa Lietuva

Apie mus

Staigmenų dėžutė siūlo jums smagų apsipirkimą: staigmeną jums, o dėžutės tutinį – vaikui nuo gimimo iki 6 metų. Kiekviena staigmenų dėžutė skirtinga: joje rasite nuo 2 iki 5 prekių (vaikų drabužių, žaislų, knygų, reikmenų vaikams ar kt.) ir už jas mokėsite bent 20 procentų mažiau, nei gamintojo siūloma ar įprasta pardavimo kaina. Ši dėžutė taip pat gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nesugalvoja, ką dovanoti draugų ar giminaičių vaikui. Dovana krikštynų, palankynų ar gimtadienio proga bus mūsų rūpestis.  

Mūsų išslaptintose dėžutėse drabužiai neišnešiotukams ir naujagimių kraiteliai į gimdymo namus bei staigmenų dėžučių pavyzdžiai ir kainų skirtumai patiems smalsiausiems.

Čia taip pat galite rasti dėžučių staigmenų su 1 žinoma preke: mes paskelbiame vieną iš prekių, kurią įdėsime į staigmenų dėžutę, ir nurodome, kokią dėžutės turinio dalį (procentais) ši prekė sudarys. Jūs nusprendžiate, kokio amžiaus ir kokios lyties vaikui norėsite likusios dėžutės dalies. 

Mes stengsimės, kad jums būtų smagu.

Atstovaujate parduotuvei Staigmenų dėžutė? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.