Taisyklės

Vaikams.lt portalo naudojimosi taisyklės. Šios taisyklės aprašo sėkmingą naudojimąsi vaikams.lt svetaine ir garantuoja efektyviausią bendradarbiavimą. Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp tinklapio naudotojo ir vaikams.lt administracijos.

1. Tinklapyje parduodami vaikiški daiktai yra įkelti naudotojų, todėl administracija jokia forma neatsako už daiktų kokybę, skelbimų ir informacijos tikrumą.

2. Vaikams.lt administracija neatsako ar pirkėjas gaus užsakytą daiktą. Vaikams.lt platforma tarnauja tik kaip komunikacijos tarpininkas tarp pirkėjo ir pardavėjo, o visais klausimais susijusiais su parduodamu daiktu atsako pardavėjas.

3. Vaikams.lt portale yra galimi 2 vartotojų tipai - Narys ir Parduotuvė.

4. Narių taisyklės

4.1. Narys - tai fizinio asmens profilis, kuris naudoja portalą vaikams.lt savo reikmėms (parduoda savo asmeninius, šeimos ar vaikų daiktus) ir nesiverčia jokia komercine veikla.

4.2. Narys vartotojo naudojimas komerciniams tikslams yra draudžiamas. Įtarus jog Narys profilyje yra atliekama komercinė veikla, toks narys gauna įspėjimą, ir jo vartotojas yra pakeičiamas į Parduotuvės vartotoją. Šiuo atveju parduotuvės sąvininkas turi sutvarkyti savo parduotuvę užpildant visus duomenis, ją aktyvuojant per 14 kalendorinių dienų.

4.3. Nario įkeltų daiktų aprašymuose ir kituose laukuose yra draudžiama naudoti bet kokių elektroninių parduotuvių adresus su tikslu gauti atgalines nuorodas ar norint nukreipti lankytojus su tikslu gauti komercinės naudos. Leidžiamos tik informacinio pobūdžio nuorodos (youtube.com, daikto gamintojo puslapis), kurios leidžia pirkėjui susidaryti tikslesnę nuomonę apie daiktą ir jo savybes.

5. Parduotuvių taisyklės

5.1. Parduotuvė - tai vartotojas skirtas fiziniams ir juridiniams asmenis, užsiimantiems komercine veikla. Šis vartotojo tipas skirtas parduotuvėms, internetinėms parduotuvėms, krautuvėlėms ir visiems kitiems vygdantiems komercinę veiklą ir norintiems parduoti savo prekes vaikams.lt portale ar gauti lankytojų srautą savo internetinei parduotuvei.

5.2. Parduotuvės duomenų talpinimas vaikams.lt parduotuvių kataloge yra nemokamas. 

5.3. Parduotuvės daiktų įkėlimas galimas tik užsakius parduotuvės narystę. Narystė parduotuvei suteikia papildomas galimybes ir pranašumą prieš kitus vartotojus - nukreipti vartotojus tiesiai į savo parduotuvę, pirmos vietos parduotuvių kataloge, prekių įkėlimas, parduotuvės vardo paženklinimas (vaikams.lt rekomenduoja) visoje aplinkoje. Apie visus narystės suteikiamus privalumus plačiau čia

5.4. Jei Parduotuvės vartotojas prieš tai vygdė komercinę veiklą kaip Narys ir buvo pertvarkytas į Parduotuvę, arba kai parduotuvės narystė baigia galioti, tuomet visi Parduotuvės daiktai gauna žemesnį prioritetą ir visose kategorijose yra rodomi žemiau kitų narių ir parduotuvių, turinčių narystę, įkeltų daiktų. Aktyvavus parduotuvės narystę visų daiktų prioritetas susilygina ir yra gaunami visi kiti narystės privalumai.

5.5. Parduotuvės narystė leidžia įkelti 500 prekių. Parduotuvėms, kurioms reikalingas didesnis prekių kiekis reikia tartis individualiai su vaikams.lt administracija ir susisiekti su mumis skiltyje kontaktai.