Parduotuvėlė - 4IQ

Mediniai vaikų žaidimų nameliai, supynės, hamakai
http://www.4iq.lt
info@4iq.lt
+37061002111
Visa Lietuva

Apie mus

Mediniai nameliai vaikams yra ne tik žaislas, tai originalus bei kūrybiškas laisvalaikio praleidimo būdas su vaikais. Įsigiję medinį vaikišką žaidimų namuką, vienas smagiausių dalykų kartu su vaiku jį surinkti, nudažyti jį pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasirūpinti namelio interjeru bei eksterjeru. Visa tai suteikia neribotas galimybes vaiko savarankiškumo ugdymui ir lavinimui, o taip pat kūrybiškumo skatinimui. Bendro tikslo turėjimas ir jo siekimas, pvz. namelio pastatymas, nudažymas ar įrengimas - itin suartina, skatina bendravimą, diskusijas, bendrų sprendimų paieškas. Nuosavo žaidimų namuko pastatymas ir turėjimas Jūsų vaikui bus neabejotinai įkvepianti idėja. Pagalvokite, ar būdami vaiku nenorėtumėte turėti savo svajonių namelio, kuriame galėtumėte leisti laisvalaikį kartu su šeima bei draugais? Išpildykite vaikų svajones, jie tai prisimins visą gyvenimą!

Dauguma medinių vaikiškų sodo žaidimų namelių yra skirti vaikams nuo 3 metų. Jie pagaminti naudojant aukštos kokybės, sertifikuotą natūralią medieną. Nameliai padengti apsauginėmis impregnavimo priemonėmis specialiose aukšto slėgio impregnavimo kamerose – tai užtikrina namelių ilgaamžiškumą juos naudojant bet kokiomis oro sąlygomis. Visiems mediniams vaikiškiems žaidimų nameliais suteikiama netrumpesnė kaip 24 mėn. gamintojo garantija. Gaminant medinius namelius, pagrindinis prioritetas ir didžiausias dėmesys nukreipiamas į vaikų saugumą. Visi mediniai nameliai yra pritaikyti vaikų naudojimui, atidžiai patikrinti ir pripažinti saugiais naudotis, atitinka griežtus Europos sąjungos saugumo reikalavimus, tad žaidžiantys vaikai bus visiškai saugūs.

Nuolat plečiame asortimentą bei stengiamės pasiūlyti kokybiškus produktus Jūsų laisvalaikiui ir buičiai tiesiai iš gamintojų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ne tik medinius namelius vaikams, mes taip pat siūlome supynes, vaikų žaidimų aikšteles, smėliadėžes, hamakus, įvairius tvirtinimo priedus ir kitus produktus.
Būdami oficialiais gamintojų atstovais, galime pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. 

Prekes greitai pristatome visoje Lietuvoje.
Daugiau informacijos mūsų internetinėje parduotuvėje www.4iq.lt

Atstovaujate parduotuvei 4IQ? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. Atnaujinkite savo duomenis ir įkelkite parduodamus daiktus.