Parduotuvėlė - Jusumazyliui

Internetinė parduotuvė kūdikiams ir vaikams
http://www.jusumazyliui.lt
skirmante.urbaityte@gmail.com
+37067218707
Kavoliuko 9, Vilnius
Visa Lietuva

Apie mus

Inernetinė parduotuvė - jusumazyliui.lt - puiki vieta apsipirkti mamytėms ir tėveliams, kurie brangina laiką, taip pat vertina kokybę, gerą aptarnavimą bei greitą prekių pristatymą.

Parduotuvės asortimente rasite naujų drabužėlių vaikams ir kūdikiams (kostiumėlių, šliaužtinukų, smėlinukų, kojinaičių ir t.t.), taip pat reikmenų, reikalingų vaikų priežiūrai. Prekių asortimentas nuolat pildomas ir atnaujinamas, stengiamės pasiūlyti populiarių bei naujų prekės ženklų daiktus. Turime Hello Kitty, Peppa Pig, Tricky Tracks drabužėlių, ateityje siūlysime ir kitų, gerai žinomų prekės ženklų drabužėlių. Visas prekes turime sandėlyje, tad garantuojame greitą išsiuntimą bei pristatymą. Išsirenkate, apmokate Jums patogiu būdu ir jau net kitą darbo dieną siuntintys gali pasiekti Jus!

Mūsų kainos konkurencingos ir mažesnės nei perkant įprastose vaikų prekių parduotuvėse, o dėl kokybės galite neabejoti. Visi užsegimai, naudojami mūsų parduodamuose drabužėliuose antialerginiai, taigi galite nesibaiminti dėl to, jog Jūsų mažylį išbers.

Nuolat taikome nuolaidas, akcijas pristatymui.

Esame lankstūs ir visuomet pasiruošę bendrauti, padėti, patarti. Kilus neaiškumams ar klausimams, visuomet galite kreiptis į parduotuvės administraciją telefonu arba elektroniniu paštu.

Prekes pristatome itin greitai, galite rinktis net keletą pristatymo būdų: per AB "Lietuvos paštas" bei paštomatus.

Taip pat skatiname bendradarbiauti. Tad jei turite pasiūlymų dėl bendradarbiavomo, maloniai prašome susisiekti! Apsilankykite www.jusumazyliui.lt

Linkime malonaus apsipirkimo!

Atstovaujate parduotuvei Jusumazyliui? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.