Parduotuvėlė - Kenditoys

Žaislai vaikams
http://www.kenditoys.com
info@kenditoys.com
+37062076397
V. Krėvės pr. 13A
Kaunas

Apie mus

Kenditoys.com - kokybiškų žaislų parduotuvė internete. Mūsų parduodami prekės ženklai pasižymi kokybiškais ir saugiais žaislais vaikams. Unikalus žaislų dizainas lavina ir ugdo vaikus. Internetinėje parduotuvėje rasite gausų pasirinkimą medinių žaislų, medinių dėlionių, galvosūkių vaikams. Dar vienaas šaunus užsiėmimas vaikams ir tėveliams kartu - kūrybiniai rinkiniai. Tai ne tik smagi ir veikla, tačiau tuo pačiu yra lavinami vaiko kūrybiniai sugebėjimai, fantazija, kruoštumas.

Gausus pasirinkimas įvairių, išskirtinių dėlionių - didelės detalės vaikams nuo 2 metukų, bei dėlionės su daug detalių jau įgudusioms rankutėms.

Parduotuvėje taip pat rasite smagių profesinių žaidimų - virtuvėlės mažosioms šeimininkėms, daktaro lagaminėliai būsimiems gydytojams, meistro stalą - šauniems berniukams.

Taip pat galime pasiūlyti peržvelgti kai kurių žaislų apžvalgos straipsnių, bei vaizdo įrašus - šie padės išsirinkti geriausią žaislą Jūsų vaikui.

Užsukę į parduotuvę išrinksite geriausią dovaną savo vaikui. Jei dėl kažko abejojate ir norite pasiteirauti, drąsiai skambinkite ir bandysi atrasti geriausią sprendimą.

Atstovaujate parduotuvei Kenditoys? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.