Parduotuvėlė - Kvapų namai

Aromaterapijos ir natūralios kosmetikos produktų gamintojas
http://www.kvapunamai.lt
info@aromata.lt
+37067316744
Visa Lietuva

Apie mus

Ar pagalvojote, kad namų kvapai, kvepalai, kuriais kasdien kvėpinate namus, kvėpinatės ar dovanojate mergaitėms gali būti pavojingi sveikatai? Tikrai taip, jei jie pagaminti ne iš natūralių, o iš sintetinių kvapiųjų medžiagų. Daugybė šių kvapiųjų chemikalų, imituojančių natūralius gamtinius kvapus nėra pakankamai ištirti dėl poveikio sveikatai, o technologiniai priedai - tirpikliai, plastifikatoriai, fiksatoriai, prailginantys kvapo tvarumą - trikdo žmogaus, ir ypač - kūdikių ir vaikų endokrininės sistemos veiklą, medžiagų apykaitą, imunitetą, reprodukcinę sistemą, gali sukelti astmą, vėžį. Tokių duomenų suteikia pastaraisiais metais ES ir Skandinavijos šalyse inicijuoti tyrimai.

KVAPŲ NAMŲ tikslas - populiarinti natūralių augalinių kvapų - eterinių aliejų, aromaterapijos - naudojimą sveikatinimo tikslais, o taip pat ir parfumerijoje, ir buityje. Vienintelėje tokioje Lietuvoje KVAPŲ NAMŲ laboratorijoje kuriame ir gaminame aromaterapijos produktus mamoms, vaikams, ir visai šeimai. Tai eteriniai aliejai ir jų mišiniai patalpų kvėpinimui, oro valymui ir kvėpavimui (inhaliacijoms). Jie ne tik nuostabiai kvepia, bet ir padeda išgyventi peršalimų sezonus, mažina įtampą ir išsklaido nerimą, padeda užmigti, kelia nuotaiką, padeda sutelkti dėmesį ir surikiuoti mintis.

Esame vienintelė aromaterapijos mokslo laboratorija Lietuvoje. Čia eterinių aliejų, kitų ekstraktų ir gatavų produktų saugą ir kokybę užtikrina kompetetingų specialistų būrys ir atliekami tyrimai modernioje laboratorijoje bei ilgametė darbo patirtis – mums jau >10 metų.

Esame ir vieni iš natūralios kosmetikos gamybos pradininkų Lietuvoje. KVAPŲ NAMAI garsėja savo 100% natūralia kosmetika kūdikiams ir vaikams, išskirtinės kokybės veido, kūno, plaukų priežiūros priemonėmis, natūraliąja parfumerija. Gamyboje nenaudojame jokių sintetinių medžiagų, pakaitalų, konservantų.

Savo gaminiais prekiaujame firminėse parduotuvėse-salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei internete www.aromata.lt

Atstovaujate parduotuvei Kvapų namai? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.