Parduotuvėlė - Pasaulis Delne

sauskelnės, higienos prekės kūdikių ir vaikų
http://www.pasaulisdelne.lt
info@pasaulisdelne.lt
+37060036346
Savanorių pr. 1
Vilnius

Apie mus

Parduoduvė Pasaulis Delne Savanorių pr. 1 Helios City prekybos ir paslaugų centras 

Kūdikių ir vaikų drabuželių IŠPARDAVIMAS IKI 50 % NUOLAIDĄ KŪDIKIŲ IR VAIKŲ DRABUŽĖLIAMS. Jums siūlo tik naujus stilingus, kokybiškus drabužėlius kūdikiams ir vaikams, daug gražių rūbelių kūdikiams: naujagimio kraitelis, smėlinukai, šliaužtukai, komplektukai, pižamos, tai pat prekiaujame kūdikių priežiūros prekėmis, Japoniškais maisto papildais Dr.OHHIRA, gerosiomis bakterijomis, kolagenu, equazen žuvų taukais kūdikiams, Eskimo žuvų taukais suaugusiems ir vaikams, prekiaujame įvairiomis sauskelnėmis (pampers, babylove, babydream libero, vibelle), drėgnomis servetėlėmis, sauskelnių maišeliais, liemenėlių įdėklais, vaikiškais prausikliais, šampūnais, vonios putomis, kremais nuo šalčio ir vėjo, kremais nuo saulės, vokiškomis dantų pastomis (elmex, therames, oral-b, odolmed, weleda), dantų šepetukais, sterilizavimo priemonėmis, kūdikių rūbeliams skirtais skalbikliais (ariel, persil, dalli, denkmit, fairy, profline) kūdikių rūbeliams skirtais audinių minkštikliais (ariel, persil, dalli, profline), dezinfektantais (dettol)

Parduotuvėje rasite ir orginalios produkcijos iš Vokietijos ir skandinavijos, japonijos tai labai geros kokybės buitinė chemija, kosmetika ir higienos prekės, dezinfekavimo priemonės Jūsų namams.

Mielai lauksime Jūsų parduotuvėje Savanorių pr. 1 arba internete www.pasaulisdelne.lt 

Atstovaujate parduotuvei Pasaulis Delne? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.