Parduotuvėlė - Pypliukams.lt

Vaikiškų rūbų ir krikšto rūbų parduotuvė
http://www.pypliukams.lt
pypliukams.info@gmail.com
+37064733825
Marijampolės 63
Šiauliai

Apie mus

Sveiki, malonu, kad susidomėjote Pypliukams.lt elektronine parduotuve. 

Pypliukams.lt parduotuvė tai vaikiškų prekių parduotuvė. Čia Jūs rasite kasdieninių ar proginių rūbų vaikams bei krikšto drabužėlių. Taip pat mes Jums siūlome išskirtinius rankų darbo gaminukus skirtus mažyliams.

Mūsų internetinėje parduotuvėje visos prekės yra kruopščiai atrinktos, galvojant apie Jus ir Jūsų vaikus. Mes siekiame, kad Jūsų vaikas jaustųsi ne tik patogiai, bet ir gražiai, kad nuo mažens formuotųsi vaikučių grožio suvokimas ir estetinis skonis.

Taip pat svarbu, kad vaiko apranga būtų ne tik madinga ir stilinga, bet labai svarbu, kad vaikutis jaustųsi laisvai, kad apranga nevaržytų judesių, kad mažylis nesušaltų ar neperkaistų. Šiuo atveju labai svarbu prisiminti sluoksniavimo principą.

Visus šiuos principus labai svarbu prisiminti ir renkantis šventinę vaikučio aprangą. Ruošiantis vienai gražiausių švenčių - Krikštynoms - vaiko apranga tampa viena svarbiausių šventės planavimo dalių. Krikšto rūbeliai jokiu būdu negali būti tik gražūs, labai svarbu ir patogumas, judesių laisvumas bei drabužėlių audiniai. Planuojant vaikučio krikštynas tiek vasarą, tiek rudenį ar žiemą reikia prisiminti sluoksniavimo principą, nes turime pasiruošti galimoms oro permainoms. Tad vasara reikėtų pasirūpinti mergaitėms švarkeliu, megztuku ar pelerina, o berniukams kelių sluoksnių krikšto kostiumu. O šaltuoju metų laiku drabužėlių sluoksniavimas leis Jūsų vaikeliui jaustis ne tik šiltai ir patogiai, bet ir atrodyti ypatingai. 

Tad mūsų krikšto rūbų asortimentas yra parinktas, atsižvelgiant į svarbiausius aprangos principus. Pas mus rasite išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės krikšto drabužėlius: tai krikšto kostiumai berniukams, krikšto suknelės mergaitėms, krikšto komplektukai, švarkeliai, megztukai ar pelerinos. Tad pasirūpinkime, kad šią dieną vaikutis atrodytų ypatingai ir jaustųsi lyg pasakoje.

Be to, mūsų parduotuvėje Jūs rasite rankų darbo gaminių, skirtų vaikučiams. Tai rankų darbo kojinytės bei tapukai patiems mažiausiems, rankų darbo papuošalai mergaitėms ir kiti su meile sukurti aksesuarai vaikams. Taip pat mes Jums siūlome rankų darbo rožinius, tai puiki dovana, kuri lydės vaikutį visą gyvenimą. Visi rankų darbo gaminukai yra sukurti su meile ir gali puikiai papildyti vaikučio kraitelį ar tapti išskirtine ir įsimintina dovana.

Prekės, užsakytos elektroninėje parduotuvėje Pypliukams.lt, yra pristatomos Lietuvos pašto.

Netinkamos kokybės prekės yra keičiamos ir grąžinamos pagal Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose numatytus atvejus ir sąlygas.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas galimas pagal Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje numatytas sąlygas ir atvejus.

Linkime Jums ir Jūsų šeimai nuostabių akimirkų:)

Atstovaujate parduotuvei Pypliukams.lt? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.