Parduotuvė - Ugio

Žemų kainų elektroninė parduotuvė
http://www.ugio.lt
info@ugio.lt
+37065595152
Visa Lietuva

Apie mus

ugio.lt - SIGG gertuvių ir aksesuarų elektroninė parduotuvė, siūlanti ko gero plačiausią SIGG prekių pasirinkimą Lietuvoje. Dirbame nuo 2009 metų!

ugio.lt dirba atsargų kaupimo principu - t.y. tik turimas sandėlyje prekes siūlome savo klientams. Neparduodame tai, kas yra ne pas mus - taip suteikiame Jums garantiją, kad užsakyta prekė bus pristatyta.

100 % - tai rezultatas, kurio siekėme, ir manome, kad mums tai pavyko. Nuoširdaus ir pasiaukojančio darbo dėka, nei vienas mūsų klientas nebuvo nuskriaustas, apgautas ar suklaidintas. Visas pasitaikusias klaidas, kurių neišvengėme kasdieninėje veikloje, ištaisėme ir atsiprašėme. Išsiuntėme siuntinius dar kartą. Priėmėme siuntinius atgal, patys organizuodami jų priėmimą iš kliento. Ir visa tai ugio.lt sąskaita, netgi kartais ir be mūsų klaidos. "Padarykime truputį daugiau, nei iš mūsų tikisi" - taip dirbame mes kiekvieną dieną.

Atstovaujate parduotuvei Ugio? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. Atnaujinkite savo duomenis ir įkelkite parduodamus daiktus.