Parduotuvėlė - AUGNEPA

Baldų gamyba
http://www.eqif.net
algispa@yahoo.com
+37069914107
Lentpjūvės g14D
Plungė

Apie mus

Ko mūsų vaikai blogesni už skandinavų?

Siūlome gaminius , kuriuos iki šiol tiekėme skandinavijos šalių vartotojams.Gaminiai kokybiški, atitinka griežtus Danijos, Švedijos,Norvegijos ir Suomijos gaminių vaikams kokybės reikalavimus.

Vienintelis skirtumas-kaina, kuri palanki Lietuvos vartotojams.Jokių nuolaidų, jokių pigių apgavysčių pabranginus-atpiginus, gaminių kaina-tai mūsų didmeninė eksporo kaina.Baldų gamybai naudojama beržo, pušies, ąžuolo mediena, dažytas MDF.Galima derinti kai kuriuos dydžio parametrus, galime gaminti ir vienetinius gaminius.Esame pilnai  pagaminę ir sukomplektavę keletą vaiko, jaunuolio kambarių.Nors vaikų baldai kiekybės atžvilgiu sudaro didesnę gamybos dalį, gaminame ir lovas, stalus,stalus transformerius, kėdes,komodas ir kitus  orginalius gaminius (vyno lentynos, pjaustymo lentos, mediniai kilimėliai , orginalūs mediniai žaislai) ir kitus gaminius.Mielai piimsime gamybai ir Jūsų pasiūlytus projektus, jei tik leis techninės galimybės ,gamybiniai apkrovimai  ir aišku - jei suderinsime gaminio kainą.Mūsų credo- dirbame Jums.

Atstovaujate parduotuvei AUGNEPA? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.