Parduotuvėlė - BaltijosGintarasVaikams

Gaminame vaikiškus gintarinius karoliukus, apyrankes.
http://baltijosgintarasvaikams.leshopo.lt
babyamberteethingamber@gmail.com
+37067203602
Klaipėda

Apie mus

Gaminame vaikiškus karoliukus, apyrankes iš Baltijos Gintaro jau 25 metus.  Gintariniai vėrinukai vaikams atitinka visus saugos reikalavimus: kiekvienas gintaro gabalėlis yra surištas mazgeliu, siūlas naudojamas tvirtas, visi mūsų įmonėje gaminami gintarai yra idealiai apvalios formos (rankų darbo), profesionalių meistrų pagalba skylutės išgręžtos tiesiai. Mūsų gaminama produkcija yra labai kokybiška, dauguma iškeliauja į užsienį: Airiją, Angliją, USA, Canadą, Australiją... Baltijos gintaras tai nuostabi dovana kūdikiams krikštynų proga, tinka dovanoti vaikams gimimo dienos progą. Einate aplankyti gimusio vaikelio gintarinis vėrinukas bus puiki dovana. Sakoma, kad dovanotas gintaras neša sėkmę. Dovanoti gintarinius karoliukus galima tiek mažiems kūdykiams, tiek dideliems vaikams (reikia pasirinkti tinkamą ilgį). Rekomendacijos dėl saugumo vaikams iki 3 metų nešiojant gintarinius karoliukus:

1. Karoliukus ir apyrankę dėvėti tik tada, kai vaikas yra prižiūrimas suaugusiu.

2. Nuimti karoliukus ir apyrankę, kai vaikas eina miegoti.

3. Kai vaikas miega galima palikti tik gintarinį kojos papuošalą.

Todėl mes visada rekomenduojame dienos metu nešioti karoliukus ir apyrankę, o nakties metu kūdykiams uždėti ant kojos gintarinį vėrinį. 

Tikimės, kad mūsų gaminama produkcija iš Baltijos Gintaro patiks ir Jums.

Atstovaujate parduotuvei BaltijosGintarasVaikams? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.