Parduotuvėlė - Crochet Fashion

Nerti tapukai, kepurytės, žaisliukai ir pan kūdikiams
http://www.crochetfashion.lt
crochet.fashion.lt@gmail.com
+37065370125
Vilnius

Apie mus

Crochet Fashion - ieškantiems originalios dovanos būsimai ar esamai mamytei, norintiems pradžiuginti save ar nustebinti draugę!

Crochet Fashion nerti gaminiai išties pradžiugins kiekvieną savo unikalumu, žavesiu, praktiškumu, nuoširdumu.

Kiekvienam gaminiui skiriu pakankamai dėmesio, kad jis nebūtų neriamas paskubomis. Mano gaminiai yra unikalūs, todėl jie negali būti greitai pagaminami, jie niekada nebus identiškai vienodi. Svarbu, kad kūdikių kepurėms ir tapukams naudoju tik 100% merino vilną, tai reiškia, kad siūlas yra natūralus, o ne maišytas su sintetika, kas manau labai svarbu mūsų mažyliams. Taip pat labai mėgstu tokį siūlą kaip vilna, alpakų vilna, medvilnė, šilkas. 

Kiekvieną gaminį atiduodu įpakuotą, todėl juos galima iškart imti ir dovanoti.

Populiariausi užsakymai:

1. Tapukai (iki 12 cm padukas) - naudoju 100 proc. merino vilną (esant pageidavimui, galiu parinkti siūlą pagal jūsų pageidavimus)

2. Riešinės - naudoju alpakų vilnos ir vilnos siūlą, alpakų vilnos ir šilkos siūlą, merino vilnos siūlą.

3. Kepurės - tiek vaikams, tiek suaugusiems! Naudoju medvilnės, alpakų vilnos ir vilnos, merino vilnos siūlą.

4. Nerti žaisliukai - naudoju medvilnės siūlą, kuris nesipūkuoja, todėl nebaisu, kad vaikutis prisirys pūkelių.

5. Peteliškės NAUJIENA- medvilninės peteliškės vaikams, gražu, stilina, praktiška, dydis reguliuojasi, todėl tikrai vaikas neišaus, o džiaugtis ir nešioti galės ilgai.

6. Nertos rankinės - rankines neriu iš storos sintetinės virvės. Jos yra patvarios, galima skalbti skalbimo mašinoje ir labai sunku sunešioti. Atrodo gražiai tiek einant į darbą, tiek vakarojant su draugais mieste.

Išvardinti gaminiai yra patys populiariausi, tačiau neriu ir suknytes mergytėms, ir padėkliukus, ir puodeliams užvalkaliukus, ir pledukus kūdikiams, ir užmestukus moterims vasarai lininius, žiemai šiltesnius.

Kviečiu sekti mane socialiniame tinkle www.facebook.com/crochet.fashion.lt, užsukti į mano svetainę www.crochetfashion.lt.

Kreipkitės, mielai išpildysiu jūsų viziją, kartu nuspręsime galimą dovaną artimam žmogui! Jūsų norai - mano darbas!

Atstovaujate parduotuvei Crochet Fashion? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.