Parduotuvėlė - E-lingerie.lt

Prekyba kokybišku apatiniu trikotažu
http://www.e-lingerie.lt
info@darsema.lt
+37069066420
Panevėžys

Apie mus

E-lingerie.lt - tai apatinio trikotažo elektroninė parduotuvė tiems, kurie ieško žinomų prekinių ženklų prekių pigiau.

Tai pirmoji Lietuvoje apatinio trikotažo parduotuvė internete sukurta pagal Vakarų Europoje paplitusią išparduotuvių "outlet" (iš angl.k. - išpardavimas) prekybos koncepciją. E-lingerie.lt parduotuvėjė prekiaujama naujomis orginaliomis garsių prekių ženklų prekėmis ženkliai mažesne kaina - 30-70 proc. pigiau, nei paprastose parduotuvėse. 
Pas mus rasite Triumph, Etam, Vero Moda, Intimissimi, Hunkemoller, Impetus ir kitų Europoje populiarių ir žinomų prekių ženklų. 
Pastebėjome, kad moterys vis dažniau renkasi kokybišką, patogų ir mielą kūnui apatinį trikotažą. Kaip tik tokį mes ir galime pasiūlyti nedidelėmis kainomis.

E-lingerie.lt parduotuvėje rasite didelį asortimentą dailių liemenėlių, kelnaičių, optiškai figūrą koreguojančių apatinių, mielų ir žaismingų pižamų, o taip pat maudymosi kostiumėlių.
Rūpindamasi visomis klientėmis e-lingerie.lt parduotuvė taip pat siūlo dailių didelių dydžių liemenėlių (E-H), kelnaičių (L, XL, 2XL).

Visas prekes turime sandėlyje, todėl galime užtikrinti greitą pristatymą.
Supažindiname su keletu apatinio trikotažo gamintojų:
"TRIUMPH" - tai vienas žinomiausiu apatinio trikotažo gamintojų pasaulyje. Šis prekinis ženklas sukurtas 1886 metais Europoje. “Triumph” vertinamas dėl nepriekaištingos ir nesikeičiančios kokybės. “Triumph” apatinis trikotažas patogus, dailus, pritaikytas kiekvienai moteriai pagal poreikius.

“HUNKEMOLLER” – tai vienas žinomiausių apatinio trikotažo gamintojų Europoje (apatinio trikotažo lyderis Nyderlanduose, Belgijoje ir Liuksemburge). Šis prekinis ženklas sukurtas 1886 metais Amsterdame. “Hunkemoller” vertinamas dėl aukštos kokybės, dizaino, spalvų, bei dydžių įvairovės. “Hunkemoller” apatinis trikotažas kuriamas siekiant patenkinti skirtingų amžiaus grupių moterų formų ir dydžių skonius bei pageidavimus.

ETAM LINGERIE - tai Prancūzijoje sukurtas ženklas, kuris pelnė visos Europos moterų simpatijas. Pirmoji parduotuvė Paryžiuje buvo atidaryta dar 1916 metais. Etam lingerie apatiniai dvelkia prancūzišku rafinuotumu, prabanga ir kokybe. Etam lingerie gamintojų tikslas - visada įsiklausyti ir išgirsti savo klienčių norus ir poreikius.
"IMPETUS" – tai daugiau nei prieš 40 metų Portugalijoje gimęs prekinis ženklas. "Impetus" specializuojasi vyriško apatinio trikotažo srityje, tačiau taip pat kuria patogius ir kokybiškus apatinius moterims. "Impetus" apatinis trikotažas ilgai nepraranda savo spalvų ir formų, todėl tai puikus pasirinkimas.

Atstovaujate parduotuvei E-lingerie.lt? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.