Parduotuvėlė - Green Assistant

Ekologiškos valymo priemonės
http://www.greenassistant.eu
info@greenassistant.eu
+37061445040
Vilnius

Apie mus

Šeši ekologiški valikliai puikus sprendimas šeimoms, auginančioms vaikus!

Juk ar turite laiko tinkamai pasidomėti, kokios sudėties valymo priemones naudojate? Ar jos saugios Jums ir vaikams, aplinkai ir daiktams namuose?

„Green assistant“ valikliai pagaminti su pagarba aplinkai, žmogaus sveikatai, gerbūviui ir natūraliam ekologiniam balansui !

Šie valikliai yra nepriekaištingas visų namų paviršių valymas, greita, efektyvi ir labai labai ekonomiška jų kasdieninė priežiūra!

"Green assistant" valikliai yra koncentratai,- naudojami atskiesti vandenyje, todėl iš vieno 0,5 L buteliuko pasigaminsite vidutiniškai nuo 26 net iki 83 litrų valymo priemonės!!! Užtenka labai ilgam!!! 

1. Universalus valiklis skirtas namų vidaus - virtuvės ir kambarių visų paviršių, sienų, grindų) ir išorės (namo išorės ir lauko baldų) valymui. Naudojamas stambios ir smulkios buitinės technikos (šaldytuvų, orkaičių, mikrobanginių, indaplovių, gartraukių, kaitlenčių ir kt.) išorės ir vidaus valymui, taip pat visų rūšių indų plovimui.
Iš 0,5 L Universalaus valiklio pasigaminsite vidutiniškai net 50 L valymo priemonės!

2. Vonios ir WC valiklis skirtas visų vonios kambario paviršių (vonių, praustuvių, dušo kabinų, unitazų, plytelių, maišytuvų ir kt.) valymui. Efektyviai pašalina visus nešvarumus - pelėsius, muilo, kalkių ir kieto vandens nuosėdas bei rūdis.
Iš 0,5 L Vonios ir tualeto valiklio pasigaminsite vidutiniškai net 26 L valymo priemonės!

3. Įvairių grindų valiklis yra labai efektyvi ir universali, mažai putojanti priemonė tinkanti visiems grindų paviršiams. Lengvai valo alyvą, suodžius, riebalus, purvą ir įsisenėjusias apnašas nuo grindų ir kitų medinių paviršių - sienų, baldų. Nereikia perplauti vandeniu.
Iš 0,5 L Įvairių grindų valiklio pasigaminsite vidutiniškai net 83 L valymo priemonės!

4. Kilimų ir apmušalų valiklis – efektyviai valo maisto (kavos, šokolado, vyno, uogų ir kt.) dėmes, riebalus, tepalus, kraujo, žolės, naminių gyvūnų paliktas dėmes, batų tepalą ir kt. tiek nuo kilimų ir kiliminių dangų tiek nuo visų kitų medžiaginių paviršių (minkštų baldų, automobilio sėdinių ir kilimėlių, medžiaginių tapetų, drabužių, užuolaidų ir kt. Valiklis neveikia audinių sudėties, yra bespalvis ir bekvapis.
Iš 0,5 L Kilimų ir apmušalų valiklio pasigaminsite vidutiniškai net 32 L valymo priemonės!

5. Stiklo, chromo, veidrodžių valiklis greitai pašalina riebalus, kalkes, muilo ir kieto vandens apnašas, dūmų plėvelę, pirštų ir vandens lašų pėdsakus. Tinka chromuotiems vonios ir virtuvės paviršiams - maišytuvams, buities prietaisams, baldų detalėms. Tinka indų blizginimui.
Iš 0,5 L Stiklo, veidrodžių, chromo valiklio pasigaminsite vidutiniškai net 32 L valymo priemonės!

„Green assistant“ – aukščiausios kokybės valymo priemonės už žemiausią kainą!

Vilniaus mieste pristatome nemokamai! Už papildomą mokestį siunčiame į kitus miestus! 

Atstovaujate parduotuvei Green Assistant? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.