Parduotuvėlė - Ilgakojė

Tapukai, pėdkelnės, kojinės vaikučiams ir jų mamytėms
http://www.ilgakoje.lt
info@ilgakoje.lt
+37068626371
Vilnius

Apie mus

Mūsų parduotuvė sėkmingai gyvuoja jau nuo 2011 metų - pirkėjams siūlome tik pripažintas ir įvertintas Vokietijos, JAV bei D.Britanijos gamintojų prekes. 
Pėdkelnės vaikučiams - tapukai su 100% natūraliu odiniu paduku, pėdkelnės, trumpos ir ilgesnės kojinaitės. Iš tėvelių paprastai gauname atsiliepimus, kad prekės greičiau yra išaugamos, nespėjus vaikučiams jų sunešioti! Būtent tokie komentarai pasako viską apie įsigyjamo daikto kokybę.
Moterims siūlome nemažą tamprių, pėdkelnių pasirinkimą - klasikinės, vienspalvės, spalvotos ir raštuotos, storesnės ir plonesnės - viską rasite pas mus!
Besirūpinančioms savo išvaizda ir norinčioms sulieknėti turime atskirą - figūrą koreguojančių apatinių skyrelį, kuriame rasite itin kokybiškų besiūlių kelnaičių bei tamprių, padedančių Jūsų treniruotes padaryti dar efektyvesnėmis!

www.ilgakoje.lt - laimingoms kojoms!

Atstovaujate parduotuvei Ilgakojė? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.