Parduotuvėlė - Jumata Made

Rankų darbo žaislai vertinantiems natūralumą
http://www.jumatamade.lt
jumatamade@gmail.com
+37064023710
Kaunas

Apie mus

Jumata Made elektroninėje parduotuvėlėje rasite išskirtines ir su dideliu kruopštumu pagamintas rankų darbo lėles  ir jaukius lininius žaislus įvairaus amžiaus vaikams.

Čia galėsite išsirinkti originalias ir išskirtines dovanas kūdikio gimimo ar lankynų, vaikų gimtadienio, o gal Krikštynų, šv.Kalėdų ar kita ypatinga proga. 

O žaisliukų asortimentas iš ties platus -   mylinčios didelės lininės lėlės su nurengiamais drabužėliais. Mergaite , elegantiškos lėlės katės, lininiai meškiukai, kiškučiai kūdikiams, mediniai ir natūralūs kramtukai kūdikiams, saldų miegelį dovanojantys miego draugai "Migdukai", įvairios rankų darbo karuselės, medžiaginės vėliavėlės vaiko kambariui ar šventinei erdvei papuošti.

Čia rasite originalias ir išskirtines dovanas kūdikio gimimo, lankynų, vaikų gimtadienio, Krikštynų, šv.Kalėdų ar kita ypatinga proga, tikiu, jog rasite kuo juos pradžiuginti, o gal ir nustebinti…

Jumata Made žaislai pristatomi Jums gražiai įpakuoti į dovanų popierių.

Kuriant lėles bei kitus minkštus žaislus vaikams įdedu daug šilumos ir begalę kruopštaus rankų darbo. Vertinu natūralumą, tad žaislams siūti naudoju tik aukštos kokybės medžiagas, tokias kaip linas, medvilnė, šilkas, vilna, eko bambukinis veliūras ir t.t. Visų žaislų veidukai išsiuvinėti rankomis, o kemšami specialiu antialerginiu kamšalu žaislams, todėl jie saugūs žaisti, minkšti priglausti ir mielai šildantys. Kadangi visos lėlės ir kiti žaislai kuriami rankomis, kiekvienas iš jų tampa vienetinis, unikalus ir nepakartojamas.

Atstovaujate parduotuvei Jumata Made? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.