Parduotuvėlė - Kamanės dygsnis

Personalizuotos dovanos vaikučiams
https://www.facebook.com/kamanesdygsnis/
kamanes.dygsnis@gmail.com
+37066247037
Visa Lietuva

Apie mus

Vardiniai siuvinėti pliušiniai žaislai, migdukai, kuprinytės, chalatukai ir kiti mieli dalykėliai jūsų mažyliams. Žaislai, migdukai, kuprinytės, lėlytės - tai sertifikuoti ''Cubbies'' prekinio ženklo gaminiai, aukštos kokybės, minkštučiai, švelnučiai ir be galo gražūs. :) Visi ''Cubbies'' gaminiai turi JAV, Europos ir Australijos saugumo sertifikatus, o tai reiškia, kad gali būti naudojami nuo gimimo. :) Žaislų vidus išsiima, todėl juos paprasta skalbti. Arba kodėl gi nepanaudojus mylimo žaislo kelionėje į jo vidų įdedant sauskelnes ar kelis drabužėlius? :)

Pliušiai gali būti siuvinėti su metrikais ar trumpu palinkėjimu iki 10 žodžių. Migdukai, kuprinytės, lėlytės siuvinėjamos su vardais.

Chakatukai Mini Kidz, Babytown ir Disney prekinių ženklų. Disney gaminiai yra licencijuoti, pagaminti Europoje.


Mūsų siūlomi gaminiai – tai puiki dovana palankynų proga lankant mažylį, krikštynų, gimimo dienos, Kalėdų ar Velykų progomis. :)
Daugiau informacijos rasite mūsų facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/kamanesdygsnis/


Kilus klausimams kreipkitės, mielai padėsime. :)

Atstovaujate parduotuvei Kamanės dygsnis? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.