Parduotuvėlė - K&F Style

Stilingi, kokybiški ir patogūs drabužiai mergaitėms
https://www.facebook.com/foktestyle
kfbrandas@gmail.com
+37067694231
Kaunas

Apie mus

Sveikinamės su visomis mamytėmis ir jų dukrytėmis. K&F Style - yra naujas prekės ženklas mergaitėms (tikslas greitai pristatyti ir kolekciją mamytėms).

Esu mama trijų metų dukrytės, todėl norisi papuošti ją kuo gražiau. Tačiau kiekviena žinome, kad tai turi būti ne tik stilinga, bet ir praktiška. Drabužių sudėtis 100% medvilnė arba medvilnė su elastanu. Drabužius galima nešioti tiek vasarą, tiek ir šaltesniu metų laiku (žinant Lietuvos orus, ir vasarą ne visada būna labai šilta:) ). Ilgai glostėme, lietėme medžiagėles, nėrinukus, juosteles, dėliojome klosteles. Darbščios rankelės įgyvendino mūsų svajones ir visus norus, kuriuos norėjome realizuoti ir parodyti Jums :) Kuriu tai, kas man labai patinka, todėl tikiu, kad ir kitoms mamoms tai patiks ir atsiras norinčių puoštis mano kurtais drabužiais.

Drabužėlius siunčiu į visus miestus. Dažnai vyks akcijos, konkursai. Mamos dienos proga 1-7 dienomis taikoma 20% nuolaida www.facebook.com/foktestyle

Atstovaujate parduotuvei K&F Style? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.