Parduotuvėlė - Mažius vaikams

Prekyba naujais vaikiškais rūbeliais ir avalyne
http://www.mazius.eu
info@mazius.eu
+37065787274
Kaunas

Apie mus

Mažius vaikams – gimė, gimus mano mažiams, turiu jų du. Esu mama, ieškojusi savo mažiams patogių, kokybiškų, spalvotų rūbelių ir nemažai jų radau JAV. Norėjau atradimais pasidalinti ne tik su savo mažiais ir draugėmis, bet ir su kitomis mamytėmis, tad taip po mažu atsirado parduotuvė #maziusvaikams.

Mažius vaikams - prekyba naujais, kokybiškais, palankiomis kainomis vaikiškais rūbeliais, pagrinde Carter's firmos (JAV), taip pat Old Navy, H&M, GAP ir kt. Šiuo metu turime rūbelių nuo gimimo iki 3 metukų mažyliams. Didesniems vaikučiams tikimės turėti ateityje :) Mes stengiamės, kad apsipirkimas Jums būtų greitas, patogus ir saugus. Tad jeigu ieškote komplektukų, smėlinukų, kraitelio naujagimiams, romperiukų, suknelių, kelnių, šliaužtinukų ir dar daugiau patogių rūbelių savo mažiams, užsukite pas mus ir tikrai rasite sau tinkančių ir patinknačių prekių.

Mus galite rasti Facebooke, puslapyje @maziusvaikams : https://www.facebook.com/maziusvaikams/

Mūsų elektroninė parduotuvė: www.mazius.eu

Maloniai kviečiame apsilankyti !

Su meile,

Mažius

Atstovaujate parduotuvei Mažius vaikams? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.