Parduotuvėlė - Naminė Krautuvėlė

Rankų darbo žaislai, kepurės, šalikėliai, dovanos
http://www.naminekrautuvele.lt
info@naminekrautuvele.lt
+37067519683
Vilnius

Apie mus

Naminė Krautuvėlė - tai mažytis šeimos fabrikėlis, kuriame viskas gimsta iš pačių neįtikėčiausių idėjų, svajonių ir fantazijų. Visos mūsų prekės rankų darbo, unikalios, kupinos meilės ir šilumos.

Kuriame rankų darbo minkštus žaislus ir aksesuarus.

Rankų darbo žaislai puikiai tiks įvairiomis progomis nustebinti ir mažylį, ir tėvelius. Žaisliukai bus puiki dovana krikštynoms, dovana gimus mažyliui ar tiesiog dovana be progos, juk tokios dovanos pačios smagiausios. 

Priimame individualius žaisliukų, dovanėlių užsakymus. Žaisliukai gaminami su norimu vaikučio vardu, gimimo data ir t.t.. Drąsiai kreipkitės ir rasime Jums tinkantį dovanėlės variantą. Žaisliukas taps pačiu mylimiausiu vaikučio draugu, su kuriuo jis keliaus ir į darželį, ir į svečius. O dovanodamas saldžius sapnus atliks ir migduko funkciją.

Žaisliukai su dideliu kruopštumu ir meile gaminami iš natūralių medvilnės/lino audinukų, siuvinėjami rankomis. Į Jūsų namus jie atkeliaus gražiai supakuoti, Jums beliks tik įteikti dovaną.

Taip pat siuvame nuotaikingus aksesuarus vaikučiams ir tėveliams: kepurės, šalikėliai, šalikai apsuktukai ir mūsų atradimas kaklo šildukai. Jie Jus šildys, kad ir tolimiausiose kelionėse.

Pas mus taip pat rasite nuotaikos kepures, kurios pralinksmins ne tik Jus, Jūsų mažylius, bet ir aplinkinius. 

Apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje: www.naminekrautuvele.lt ir pasikraukite teigiamų emocijų, kurias tikimės skleidžia mūsų kūryba.

Atstovaujate parduotuvei Naminė Krautuvėlė? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. Atnaujinkite savo duomenis ir įkelkite parduodamus daiktus.