Parduotuvėlė - Rasakila

Prekyba kokybiškais ekologiškais produktais
http://www.rasakila.lt
info@rasakila.lt
+37061239471
Vilniaus g.4/ Tilto 35
Vilnius

Apie mus

Mes už kokybę iš gamtos!  

Esame įmonė, prekiaujanti tik laiko patikrintais, aukštos kokybės gaminiais. Dirbdami nuo 2006 metų užsitarnavome klientų pasitikėjimą. Mūsų konsultantė patars, ką reikia ir, ko nebūtinai reikia įsigyti. 

Rasakila prekiauja sertifikuotos lengvutės, švelnutės merino vilnos, šilko/ vilnos, ekologiškos medvilnės drabužiais kūdikiams, vaikams bei suaugusiems. Norime atkreipti dėmesį, kad šilko/ vilnos drabužėlių asortimentas labai platus. Tikrai rasite, ką išsirinkti ne tik sau, bet ir dovanoms. Siūlome ypatingai platų daugkartinių sauskelnių pasirinkimą: prekiaujams Imse Vimse, Close Parert, Fluffy Fly bei kitomis daugkartinėmis sauskelnėmis iš ekologiškos medvilnės, ypatingai švelnaus bambuko veliūro bei ilgalaikės kanapės.

Ekologiška kosmetika kūdikiams, vaikams ir suaugusimes neapvils nei vieno! Moterys, užsukę pas mus, galės pasilepinti ekologiška dekoratyvine kosmetika. Jos čia ras ir saugias priemonės "tomis" dienomis naudoti: vienkartiniai bei daugkartiniai higieniniai įklotai.

 Ekologišką kosmetiką bei skalbimo priemones naudoti saugu ir patikima! Žaislai, migdukai, kaučiukiniai čiulptukai, nešioklės, neperšlampantys patiesalai - visa, ko reikia mažyliui!

Yptaingai platus vilnonių kojinų kūdikiams, vaikams bei saugusiems pasirinkimas. 

Taikome vienkartinę Kūdikio kraitelio nuolaidą!

Turime specialių produktų alergiškiems žmonėms. Tai Dermasilk gydomieji drabužiai, pagaminti iš 100% šilko. Gerai žinomi visame pasaulyje, šie drabužiai pirmoji pagalba tiek kūdikiui, tiek ir suaugusiems. Dermasilk drabužiai – tarsi apsauginis odos sluoksnis. Jų poveikis žmogui akivaizdus: jie sumažina niežulį, švelnina sudirgusią odą, palaiko pastovią jos drėgmę. Dėvint Dermasilk gydomuosius drabužius mažiau naudojama kremų ir gydomųjų tepalų, nereikia pastoviai drėkinti odos.

Atstovaujate parduotuvei Rasakila? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.