Parduotuvėlė - Siuviniai šeimai

Patalynė, rūbai, pledukai ir dekoratyvinės pagalvėlės šeimai
http://facebook.com/SiuviniaiSeimai/
Burbulas.Dakeda@gmail.com
+37062302703
Ateities g. 5-40
Vilnius

Apie mus

Mes atstovaujame prekiniam ženklui "Burbulas". Pagal užsakymus gaminame patalynės komplektus vaikučiams bei jų tėveliams. Mūsų siuvami patalynės komplektai yra iš 100% medvilnės, todėl puikiai tinka ne tik suaugusiųjų, bet ir mažylių odelei. Turime gausų audinių pasirinkimą. Pas mus rasite ne tik švelnių, pastelinių, bet ir ryškių, spalvotų bei žaismingų audinių, kurie papuoš Jūsų ir Jūsų mažylių lovas ir lovytes.

Prie vaikučių patalynės galite priderinti užuolaidėlę, lovytės apsaugą bei kišenėles lovytei. O žaismingos dekoratyvinės pagalvėlės ne tik papuoš Jūsų mažylio kambarį, bet ir puikiai tiks pogulio bei žaidimų metu. O smagiausia, jog viską galite derinti pagal savo norus! Mes siūlome daug pavyzdžių, tačiau galite susikurti savo patalynę, kuri bus unikali ir vienintelė.

Saldžiam mažylių miegui norime pasiūlyti ir minkštą dvipusį Minky pleduką, kurio viena pusė yra pasiūta iš 100% medvilnės, o antra - iš švelnaus ir minkštučio Minky audinio. Šis pledukas puikiai tinka kūdikio lovelėje, pasivaikšiojimams lauke vežimėliu ar kaip žaidimų kilimėlis. Pledukai yra ryškūs, spalvoti ir švelnūs, o pleduko šone prisiūtos juostelės sudomins Jūsų mažylį ir skatins jį žaisti.

O kad po saldaus miegelio pradėtumėte dieną gražiai pasipuošę, norime pristatyti savo drabužių kolekciją, skirtą mergaitėms, berniukams ir moterims. Pas mus rasti medvilninių suknelių moterims ir mergaitėms bei medvilninių kostiumėlių berniukams. O ypatingai norime Jums pristatyti klientų jau pamėgtą ir pamiltą Ežiuko drabužių kolekciją.

Ežiuko drabužių kolekcija - tai medvilninio veliūro dviejų dalių kostiumėliai berniukams su ežio aplikacija, medvilninio veliūro kombinezonai mergaitėms ir berniukams su ežio aplikacija, bei ežio aplikacija puoštos suknelės mamytėms ir dukrytėms.

Kiekviena mažoji dama nori būti panaši į savo mamą. Su ežio kolekcijos suknele jos svajonė išsipildys! O mažieji vyrukai prie mamytės taip pat prisiderins pasipuošę kostiunėliu arba kombinezonu.

Visi mūsų siuviniai gaminami pagal Jūsų užsakymus per 10-14 dienų nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Atsiskaityti galima bankiniu pavedimu į įmonės sąskaitą. Yra galimybė atsiskaityti Paypal sistema.

Apsilankykite mūsų Facebook paskyroje Siuviniai šeimai https://www.facebook.com/SiuviniaiSeimai/ ir mes padėsime Jums papuošti Jūsų lovą, kambarį bei Jus! 

Atstovaujate parduotuvei Siuviniai šeimai? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.