Parduotuvėlė - Style4u.lt

Vyriški papuošalai ir aksesuarai
http://www.style4u.lt
info@style4u.lt
+37060398725
Vilnius

Apie mus

Style4u.lt - internetinė parduotuvė, prekiaujanti vyriškais papuošalais ir aksesuarais. Jūs galite įsigyti vyriškas apyrankes, sąsagas, barzdos priemones, saulės akinius, peteliškes ir kitas prekes.

Apsipirkimas internetu neturi būti kančia, o tik malonumas ir laiko, bei pinigų taupymas. Style4u projektas tam ir buvo sukurtas, kad patenkinti augantį kliento poreikį vos keliais pelės paspaudimais įsigyti norimas prekės iš bet kurios vietos ir pristatyti į bet kurią vietą.

Style4u parduotuvėje galite įsigyti ne tik vyriškus papuošalus ir aksesuarus, bet ir Facebook paskyroje užduoti Jums rūpimus mados/stiliaus klausimus, susijusius su vyriška apranga, aksesuarais - taip pat vyksta įvairūs konkursai, kurių dėka galite laimėti šaunius prizus.

Tad jei esate moteris ir nerandate ką padovanoti savo vyrui - www.style4u.lt yra puiki vieta, kur tikrai rasite viską, ko trokšta Jūsų vyro širdis, arba bent jau tai, ko būtent Jūsų nuomone trūksta vyrui, kad kasdien džiugintų Jūsų akis. Jei esate vyras ir neturite antros pusės ar bent jau minios gerbėjų lakstančių Jums iš paskos - užsukite, ir tikrai rasite tai, ko Jums reikia.

Atstovaujate parduotuvei Style4u.lt? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.