Parduotuvėlė - Šventės vaikams

Šventinė atributika vaikams
http://sventesvaikams.lt
info@sventesvaikams.lt
+37065592438
Viršuliškių g. 40, Vilnius
Vilnius

Apie mus

Teminė šventinė atributika vaikų gimtadieniams ! Pas mus galite rasti teminius vienkartinius indus, dekoracijas, papuošimus, žaidimus vaikams gimtadienio proga. Vaiko gimtadienis kartą metuose, tad jį surengti verta tikrai įsimintiną, o reikia tiek ne daug, kad vaikas būtų laimingas. Galite kurti vaiko šventės temą savo vaiko mėgstamiausiais pasakų, animacinių filmų herojais: ledo šalies , žmogaus voras, vėžliukai nindzės ir begalę kitų, kurių turime daugiau nei 50 skirtingų temų. Žinoma, gali pasikviesti ir personažą, kuriuos taip pat siūlome ir galite išsirinkti. Pagaminsime Jūsų mėgstamų herojų tema tortą. Užeikite į mūsų svetainę ir galėsite peržiūrėti ką mes siūlome. Tai vieta kurioje galite visą šventę susidėlioti vienoje vietoje.  O jeigu Jūsų vaikas herojaus dar neturi, tuomet kurkite šventę derindami spalvas. 

Laukiame Jūsų apsilankant e-svetainėje. Arba atvykus į vieną iš mūsų parduotuvių. 

Taip pat, galite atvykti į mūsų žaidimų kambarį ir atšvęsti vaiko gimtadienį ar tiesiog apsilankyti :) Daugiau informacijos www.saulutevaikams.lt

Vilniuje- Viršuliškių g. 40, PC Mada, 3 aukštas

Panevėžyje - PC Babilonas

Atstovaujate parduotuvei Šventės vaikams? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.