Parduotuvėlė - Šventiniai rūbeliai vaikams

Šventiniai, karnavaliniai, proginiai drabužėliai bei aksesuarai vaikams
raseliukas@gmail.com
+37067555255
Kaunas
Visa Lietuva

Apie mus

Šventiniai, karnavaliniai, proginiai drabužėliai bei aksesuarai vaikams. Karnavalinių rūbų ir aksesuarų NUOMA įvairioms šventėms, kalėdiniui karnavalui ar renginiams darželyje. 

Prekių asortimentas nuolat pildomas. Pas mus galite įsigyti progines sukneles mergaitėms įvairioms šventėms - krikštynoms, karnavalams, pirmai komunijai, gimtadieniui ar kitai ypatingai šventei. Tutu sijonukai mergaitėms. Medvilniniai komplektukai vasarai berniukams ir mergaitėms. Pirmojo ir antrojo gimtadienio komplektukai su bodžiukais. Balerinos suknelės.

Išskirtiniai karnavaliniai rūbai bei aksesuarai vaikams - Elzos ir Annos suknelės iš Frozen kolekcijos, Snieguolės suknelė, Auksaplaukės suknelė, Undinės suknelė, Mikės suknelė, Vienaragio suknelė.

Ledo šalies herojų aksesuarai: Elzos, Annos pirštinės, karūna, kasa bei lazdelė.

Karnavalinių rūbų, kaukių bei aksesuarų pardavimas ir NUOMA Kaune ir Kauno rajone. Pas mus rasite kaukes bei karnavalinę aprangą įvairioms šventėms darželiuose. Zuikio kostiumas, Lapės kostiumas, Meškos kostiumas, Pelytės kostiumas, Tigro kostiumas, Katytės kostiumas, Pirato kostiumas, Princesių suknelės ir aksesuarai. 

Jeigu neradote tinkamo dydžio ar spalvos, laukiame Jūsų žinutės. Jūsų pageidaujamą suknelę užsakysime ir išrinksime tinkamiausią dydį. 

22,00 €
Kaunas
12,00 €
Kaunas
22,00 €
Kaunas
25,00 €
Kaunas
10,00 €
Kaunas
14,00 €
Kaunas
12,00 €
Kaunas
12,00 €
Kaunas
35,00 €
Kaunas
20,00 €
Kaunas
12,00 €
Kaunas
16,00 €
Kaunas
29,00 €
Kaunas