Parduotuvėlė - TutuShop

Madingi drabužiai vaikams ir mamoms bei šokių,
http://www.tutushop.lt
info@tutushop.lt
+37061479034
Konstitucijos pr. 23, Vilnius
Vilnius

Apie mus

TutuShop.lt – tai internetinė parduotuvė visiems neabėjingiems madai tiek kasdieniniame gyvenime, tiek per šventes. Siūlome kasdienius vaikiškus rūbus bei aprangą aktyviam laisvalaikiui: šokių ir gimnastikos rūbus plačiai kategorijai (darželinukams, suaugusiems, profesionalams).

Šokių kolektyvamas - specialios nuolaidos!

Artėja šventinis renginys darželyje / mokykloje? Kreipkitės, galime pasiūlyti kolektyvams populiariuosius tutu sijonus, kuriuos jau pamilo visas pasaulis. Su drugelio sparnais ir karūna tai pilnavertis karnavalinis kostiumas, ilgas sijono variantas labai primena nuotakos suknelę, todėl jais galima puoštis ir per vestuvių pokylį.

Taip pat prekiaujame lietuviško trikotažo gaminiais, parduotuvės asortimente: šokių, gimnastikos triko, šortai, timpos, tutu sijonai, autorinės kepurės, movos, kaklaskarės, suknelės mergaitėms ir moterims, haremo kelnės berniukams, kostiumėliai, džemperiai.

Priimami individualūs siuvimo užsakymai!

Atstovaujate parduotuvei TutuShop? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.