Parduotuvėlė - vaikams.lt

Suknelės ir drabužėliai vaikams, patalynės vaikams
https://www.vaikams.lt
info@vaikams.lt
+37067863038
Visa Lietuva

Apie mus

vaikams.lt - vaikiškų prekių parduotuvė, drabužėliai vaikams, suknelės mergaitėms, patalynė vaikams, žaislai vaikams, vėžimėliai ir kitos reikalingos vaikiškos prekės.
Parduotuvėlė vaikams.lt, tai nuolat auganti ir besiplečianti parduotuvėlė vaikams internete. Mes kruopščiai ir su meile atrenkame prekes, kurias nuolat papildome vis naujomis. 
Čia galite įsigyti jums patinkančių filmukų herojų patalynės ir drabužių, tokių kaip sesių Elza ir Anna iš filmuko Frozen suknelės, Minie mouse suknelės, princesės Auroros, Snieguolės suknelės ir daugelį kitų. 
Taip pat galite įsigyti suknelių ar kitų drabužėlių gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms. Čia rasite šventinių suknelių net ir pačioms mažiausioms mergaitėms.
Išskirtiniai ir gražūs drabužėliai kūdikiams, komplektukai "mama ir vaikas", kur galite įsigyti sukneles mamai ir mergaitei vienodo modelio, taip pasipuošite savo išskirtinėms šventėms ar fotosesijoms. 
Išsirinkite jums patikusias prekes, o mes supakuosime ir išssiųsime jums patogiausiu būdu.

Atstovaujate parduotuvei vaikams.lt? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.