Parduotuvėlė - Vaikų drabužiai

Nauji, kokybiški, nebrangūs drabužiai vaikams
http://www.vaikudrabuziai.lt
info@vaikudrabuziai.lt
+37060393331
Vytauto pr. 93
Kaunas

Apie mus

Mūsų parduotuvėje galite rasti naujų, gražių drabužėliai savo mažiesims nuo gimimo iki 15 metų. Didelis pasirinkimas, turime drabužėlių su animaciniais herojais (Cars, Spiderman, Mickey, Thomas, Princess, Minnie ir pan.) Prekiaujame natūralios odos DDSTEP avalyne, rasite ir medžiaginės avalynės.

Mūsų parduotuvė yra Kaune, Vytauto pr. 93, tik nusileidus nuo Parodos kalno. Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10.00 iki 18.00 val, šeštadieniais nuo 10.00 iki 14.00 val.

Ne kauniečius kviečiame apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje adresu www.vaikudrabuziai.lt Drabužėlius siunčiame paštu arba per kurjerių tarnybą. Savo pirkėjams taikome nuolaidas priklausomai nuo pirkinio vertės - jeigu suma be siuntimo didesnė nei 25 eur - nuolaida -5 proc., jeigu suma didesnė nei 50 eur, nulaida -10 proc. (nuolaida nesitaiko prekėms su nuolaida, odiniams batukams).

Lauksime apsilankant pas mus :)

Atstovaujate parduotuvei Vaikų drabužiai? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.