Parduotuvėlė - Vedos Vaikams

Vedinės išminties kupini pasakojimai ir istorijos vaikams
vedosvaikams@gmail.com
+37068626991
Kėdainių raj.
Visa Lietuva

Apie mus

Esame vedinių knygelių vaikams leidėjai. Kuriame, iliustruojame ir spausdiname vedinės išminties kupinus pasakojimus vaikams.

Vedos - seniausi Žemėje žinomi rašytiniai šaltiniai, gausūs didingų, įkvepiančių ir neprilygstamų pasakojimų apie senosios Indijos kultūrą, istoriją, mokslą, filosofiją, religijos principus, nesuvokiamai aukšto kultūros lygio, neeilines asmenybes, didžiuosius pasaulio valdytojus, dvasinius mokytojus bei Viešpačiui atsidavusiuosius. 

Mūsų knygelės supažindina vaikus ir su vediniu požiūriu į karmą, reinkarnaciją, Visatos kūrimą, naikinimą, jos sandarą bei vediniu požiūriu į Dievą ir sielą.
Mūsų knygelės patinka vaikams. Jos įdomios ir tėvams. Knygelių tekstai paprasti, lengvai skaitomi, didelės raidės, kiekvienoje knygoje yra vedinių žodžių žodynėliai, smagios iliustracijos, o svarbiausia, kad knygų tekstai plečia žmogaus suvokimą apie jį supantį pasaulį bei daro teigiamą poveikį asmenybės vystymuisi. Yra žinoma, kad vedinės istorijos ir išmintis, jau daugybę amžių tarnauja žmonijai kaip absoliučių žinių ir vertybių šaltinis. Apskritai, vediniai raštai savo universalumu peržengia tikėjimo, religijų ir nacionalinio ar etinio identiteto ribas.
Taigi, Vedos vaikams knygos yra skirtos pačioms drąsiausioms šeimoms, kurios nebijo supažindinti savo vaikus ir su vedine pasaulėžiūra.
Knygų įsigyti galite susisiekę su mumis. Siunčiame į visus Lietuvos ir kitų šalių miestus.