Parduotuvėlė - www.irenosmezginiai.com

Megzti, nerti rūbai, aksesuarai vaikams ir suaugusiems
http://www.irenosmezginiai.com
tirena3@gmail.com
863501349
Vilnius

Apie mus

Dirbu pagal VMI individualios veiklos pažymą, todėl Jūsų pirkimas bus saugus.

Internetinėje parduotuvėje "Irenos mezginiai" siūlau vien tik savo gamybos darbus, pagamintus iš naujų, kokybiškų, geros sudėties siūlų. Kadangi čia tvarkausi pati, tai mezginukų kainą sudaro tik siūlų, panaudotų priedų, darbo kaina ir išlaidos už svetainės palaikymą bei mokesčius VMI, o taip pat, jei prekė bus siunčiama - persiuntimo išlaidos ir nėra jokio mokesčio tarpininkams.

Internetinė parduotuvė skirta visai šeimai, bet didžiausias pasirinkimas yra prekių vaikams: rūbeliai įvairiems sezonams, proginiai drabužėliai, galvos apdangalai, batukai, kojinytės, aksesuarai, žaislai. Didelė dalis drabužėlių padaryti be siūlių, iš "nekandančių" siūlų. Jei tik įmanoma, bandau eksperimentuoti su modeliukais, kad rūbelį būtų galima nešioti kuo ilgiau. Ras čia kažką ir vaikučių tėveliai. Parduodu ne tik rūbus, bet ir prekes buičiai. Visi darbai vienetiniai ir tik rankų darbo. Asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl kviečiu apsilankyti mano internetinėje svetainėje dažniau.

Taikomos nuolaidos, siurprizai.

Laukiu savo parduotuvėlėje ieškančių dovanų, galima įsigyti ir dovanų čekį.

Išrašomos sąskaitos už įsigytas prekes.

Apmokėti galima tiek atsiimant grynais, tiek pervedant į banko sąskaitą.

Laukiu Jūsų vertinimų, komentarų, pasiūlymų, pageidavimų.

Apsilankykite!

Atstovaujate parduotuvei www.irenosmezginiai.com? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. Atnaujinkite savo duomenis ir įkelkite parduodamus daiktus.