Parduotuvėlė - www.playbrush.lt

PLAYBRUSH išmanieji dantų priežiūros įrenginiai vaikams
http://www.playbrush.lt
info@svarus-dantukai.lt
+37068744849
Kaunas

Apie mus

PLAYBRUSH - tai pasaulyje pripažinti austrų gamybos dantų priežiūros įrenginiai, kurie skirti vaikų nuo 3 metų amžiaus dantų priežiūrai. Sukurti padedant garsiems odontologams ir daugiau nei 300 vaikų. Jie paverčia kasdienį dantų valymą nuotaikingu žaidimu - valydamiesi dantis su PLAYBRUSH, vaikai gali valdyti mobiliuosius žaidimus ir rinkti apdovanojimus, gauti detalią statistiką apie dantų išvalymo kokybę bei lektyniauti tarpusavyje. Tokiu būdu vaikai skatinami dantis valytis reguliariai (ne trumpiau nei 2 minutes) 2 kartus per dieną, išvalyti visas vietas burnoje, mažinama baimė odontologams, vaikai visam gyvenimui išsiugdo tinkamus burnos higienos įgūdžius.

PLAYBRUSH išmanieji įrenginiai suderinami su praktiškai visais rinkoje parduodamais rankiniais dantų šepetėliais. Visa šeima gali dalintis vienu įrenginiu (galima susikurti iki 6 skirtingų žaidimų paskyrų). Įrenginiu sugebės naudotis net ir patys mažiausi vaikučiai (nuo 3 m.). Gamintojo spec. programėlės (mobilieji žaidimai Utoothia) yra nemokami, juos galima atsisiųsti iš Google Play arba App Store parduotuvių. Atsisiuntus programėles, vėliau PLAYBRUSH prie mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio prisijungia per Bluetooth (nebereikia interneto). Išsivalius dantis, prieinama detali dienos, savaitės, mėnesio dantų išvalymo kokybės statistika, apdovanojimų, skatinimų bei priminimų sistema. Unikali pasiekimų lenta leidžia šeimos nariams varžytis tarpusavyje ar su kitais žmonėmis iš viso pasaulio. Veikia su iOS ir Android mobiliųjų prietaisų operacinėmis sistemomis.
PLAYBRUSH baterija yra pakraunama ir ją, priklausomai nuo naudojimo, įkrauti reikia vos kartą ar du per mėnesį.
Dėka PLAYBRUSH jūsų vaikučiai turės sveikesnius ir švaresnius dantukus. O vonioje išvengsite pykčių ir bereikalingų diskusijų dėl nenoro valytis dantis.

PLAYBRUSH.LT - valyk dantukus žaismingai ir teisingai!

Visos teisės saugomos PLAYBRUSH.LT

 UAB" Vandens paslaptys" Oficialus Importuotojas/atstovas Lietuvoje

PLAYBRUSH  GmbH, Austrija 

Atstovaujate parduotuvei www.playbrush.lt? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.