Parduotuvėlė - Žalios Pelės

Medinių žaislų krautuvėlė
http://www.zaliospeles.lt
labas@zaliospeles.lt
+37062686626
Visa Lietuva

Apie mus

ŽALIOS PELĖS - TAI MEDINIŲ ŽAISLŲ KRAUTUVĖLĖ

   Pelių krautuvėlėje – aukščiausios kokybės mediniai žaislai iš Vokietijos. Krautuvėlėje rasite medinių kaladėlių, medinių konstruktorių, medinių arkliukų, medinių balansinių dviratukų, medinių galvosūkių, medinių barškučių ir kramtukų, medinių muzikos instrumentų, medinių mašinyčių ir lėlių namelių!

      Pelės labai rūpinasi, kad visi žaislai esantys krautuvėlėje būtų ne tik smagūs, bet kokybiški ir saugūs mažiesiems draugams. Todėl būdamos smalsios iki uodegos galiuko, jos labai kruopščiai iššmirinėja kiekvieną žaisliuką net ir pakavimo metu, nors Vokietijoje kiekvienas žaislas yra tikrinamas atskirai nuo pat pirminės idėjos iki gamybos.

    Krautuvėlės lentynose įvairiausių spalvų, formų mediniai žaislai patiems mažiausiems, judriausiems ir gudriausiems pelių draugams!

   Kadangi Žalios Pelės dar labai jaunos, jų sandėliukas vis naujinamas ir naujinamas. Kviečiame pasižvalgyti ir susipažinti!

Atstovaujate parduotuvei Žalios Pelės? Gaukite pastovų tikslinių klientų srautą savo parduotuvei iš portalo vaikams.lt. ir galėsite atnaujinti savo duomenis ir įkelti parduodamus daiktus.