Pametinukų - dvynukų vežimėlis baby jogger 300 eur

Pametinukų - dvynukų vežimėlis baby jogger 300 eur
Birželio 4 d.
Baby jogger
Naudotas
Raudona
300 €

Apie Baby Jogger City Mini - vežimėlius daug nepapasakosiu, viską tikriausiai žinote.

Tai yra tobuliausias vežimėlis pametinukams (aš taip ir naudojau) nors sukurtas dvynukams. Itin patogus, dideliais ratais (geras pravažumas), lengvai susilanksto, yra pilna apsauga nuo saulės (pailgintas stogelis (ypač aktualu vasarą kai vaikas miega), ventiliacija nuo karščio, miegama pozicija, daiktų krepšys, manevringas.. Visur visada su juo pratilpdavau, nors vizualiai gali pasirodyti didelis. Mėgstantiems daug vaikščioti - parkuose, mieste, prie jūros - tobula priemonė.

Kodėl pirmiausia paminėjau pametinukus, nors vežimas skirtas dvyniams? Todėl, kad visi pametinukų vežimėliai mūsų ilgakojoms merginoms buvo per maži. Šiame vežime vaikas sėdėdavo labai patogiai. Daug vietos (kas aktualiau jei vaikas aukštesnis, ar žiemą aprengus šiltesniu rūbu).

Vežimas naudotas dviejų vaikų, kelis metus. Kadangi buvo visai nesuteptas (išskyrus ratus, daiktų krepšį) tik dabar jį visą išardžiau ir kruopščiai išploviau, stovėjo nenaudojamas. Tai irgi buvo nauja patirtis - jo visos dalys gražiai nusiima ir galima skalbti skalbimo mašinoje.

Šiai dienai jis visas išrinktas, jo minkštos dalys supakuotos, kad nedulkėtų/nesupelytų ir yra sandėliuojamos. Neturiu net nuotraukos. Bet gali būti greitai surinktas ir parodytas.

Vežimas Raudonos spalvos. Kaina 300 eur. Apsaugos nuo lietaus nėra (nebuvo net kai pirkome).

Daugiau apie šiuos gėrius:
mažiau