Katerių lenktynės

Ar kada nors norėjote vairuoti savo greitaeigį katerį? Plaukite į vandenyną su geriausiais super sportiniais kateriais su šiuo žaidimu! Žaidime yra penki skirtingi greitaeigiai kateriai ir šeši skirtingi lenktynių žemėlapiai bei didžiulis nemokamas važiavimo ir kaskadininkų žemėlapis. Žaidimas žaidžiamas tiek vienam, tiek dviem žaidėjams. Žaidimo pradžioje trys greitaeigiai kateriai bus užrakinti. Galite atrakinti šias valtis dalyvaudami lenktynėse dviejų žaidėjų arba vieno žaidėjo lenktynių režimu. Kiekviena valtis turi savo ypatybes, tokias kaip vairavimo galia ir maksimalus greitis. Galite vairuoti savo valtį naudodamiesi nemokamu važiavimo žemėlapiu, kaip norite, ir galite atlikti keletą pavojingų triukų, šokinėdami per rampas ir skrisdami virš žemės.

Vieno žaidėjo režimas: Judėjimas: „W,A,S,D“ arba „Rodyklių klavišai“ NOS: „F“ Paleisties iš naujo: „R“ Žvilgsnis atgal: „T“ Perjungti fotoaparato padėtį: „C“ dviejų žaidėjų režimas: 1 žaidėjas : Judėjimas: „W,A,S,D“ NOS: „F“ Paleisties iš naujo: „R“ Žvilgsnis atgal: „T“ Perjungti fotoaparato padėtį: „C“ 2 žaidėjas: judėti: „Rodyklių klavišai“ NOS: „K“ Perjungti kamerą: „P“ Paleisties iš naujo padėtis: „O“ Žiūrėti atgal: „L“

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.