Mokausi ir auginu vaikutį.

Mokausi ir auginu vaikutį.
Ar galima būtų prašyti kažkokių išmokų,jeigu aš mokausi 10 klasėje ir auginu 3 mėn leliuką. Gyvename pas vaikelio tėva,tėvelis uždirba minimumą. Kažkada skambinaus,klausiau. Pasakė,kad nepriklauso,kadangi mokausi ir priklausau nuo mamos,nes esu 16kos metų. Bet... Mes su vaikelio tėvu kreipėmės į teismą dėl santuokinio amžiaus sumažinimo,kad galėtumėm susituokti. Mums teismas leidimą davė-sumažindamas santuokini amžių. Ar su tuo popieriumi aš galiu eiti ir prašyti išmokų? Nes,kiek girdėjau besimokantiems ir auginantiems vaikus yra priskiriami kažkokie pinigėliai iš valstybės. Bet kadangi esu nepilnametė tai jie žiūri į mano mamos pajamas,nors su mama aš nebegyvenu ir ji nepadeda nei man nei savo anūkui. Noriu paklausti ir pasidomėti ar galima prašyti tų išmokų? Nes ir tų 70 eurų ir vienkartinės pašalpos aš negalėjau susitvarkyti,kadangi turiu eiti su mama- ji mano atstovė iki pilnametystės.
atsakyti15 atsakymųTeisiniai klausimai
2017 m.
Atsakyti
Atsakymai
aloizas

Tai susituokit, busit šeima, pajamas dalins iš triejų ir gausit pašalpas, galesit eit i maisto banka ir t.t...

2017 m.
Samanta

Siūlau nueiti į vaikų teises, ten jums viską paaiškins, bet eikit ne viena,o su vaikinu :) abiem bus aiškiau. :))

2017 m.
Kaslavina

Nu, yra sprendimų. Jūsų nuomonė yra. Ir ko klausiate darykite kaip mokate. Auginti vaikutį reikia jūsų pieno ir vaikučiui visada iki 1 m. reikia valgyti sveiką maistą, kad būtų sveikas. Manau nereikėjo vaikučio nuo tiek metų. Bet jei jau pasidarėte tai viskas. Manau vaikučio tėveliui reikia būti labiau kartu. Na santuoka nuo 16 m. nekokia yra, bet gal pas jus yra gera.

PASINAUDOKITE KUO NORS IŠ ŠIŲ PATARIMŲ. :}

2017 m.
Gvidas

Siulau kreiptis i aukok.lt, gal jie galetu jums padeti.

2017 m.
Karolina

Nereikejo taip anksti skubet, bet nieko tokio nes pati nemandriau pasidariau, taip galima tvarkytis vaikucio pasalpa

2017 m.
lol

kam idomu kad tu mokaisi ir augini vaika

Vasario 22 d.
Naina

Patariu jums, pasikalbėti su savo mama ar pažįstama mama kuri yra patyrusi. Tada daugiau sužinosite kaip auginti vaikelį.

Vasario 25 d.
Atsakyti
  10 - 7 balsai (-ų)

Jūsų vaikams

Galbūt rasite kažką tinkamo savo mažyliui? Geriausi drabužėlių, žaislų ir kitų daiktų pasiūlymai vaikams.