Velykos

Velykos tai pavasario, pabudimo ir prisikėlimo šventė. Atgyja visa gamta. Velykos Lietuvoje švenčiamos pavasarį. Pagal lietuvių tradicijas ridenami margučiai. Kaip švenčiate Velykas. Dalinkitės idėjomis apie Velykas ir užduokite klausimus kitoms mamoms.

Velykos tai nuostabi pavasario šventė, kai nubunda gamta ir norisi vis daugiau laiko praleisti lauke, ant žolytės bei džiaugtis vis labiau džiuginančia saulute. Šventės dažniausiai asocijuojasi su daug maisto ir dideliais, skanėstais nukrautais, stalais, tačiau mes norime pasiūlyti...

Šventės Velykos
Skaitysite 4 min.

Kai pabunda gamta viskas pradeda žaliuoti ir sprogti, pasirodo pirmieji žiedai, norisi, kad ir švenčių vaišių stalas būtų įdomus, gyvas, spalvingas kaip ir atbudusi gamta. Siūlome jums įvairių idėjų, kuriomis galite nudžiuginti savo mažuosius vaikus ar kitus artimuosius.

...

Šventės Velykos
2019 m.

Per šventes dažniausiai visi norime pasipuošti savo namus ir kad būtų smagu, gražu, jauku bei gera šventes pasitikti namuose. Norime pasiūlyti jums gražių, įdomių bei paprastų dekoracijų idėjų.

1. Vainikas su viščiukais

Pasigaminkite nuostabų, linksmą bei paprastą šventinį...

Šventės Velykos
2019 m.