6 velykinių vainikų idėjos

Per šventes dažniausiai visi norime pasipuošti savo namus ir kad būtų smagu, gražu, jauku bei gera šventes pasitikti namuose. Norime pasiūlyti jums gražių, įdomių bei paprastų dekoracijų idėjų.

1. Vainikas su viščiukais

Pasigaminkite nuostabų, linksmą bei paprastą šventinį vainiką, kuriuo galite papuošti savo namų duris, langus ar kur tik jums norisi. Jums reikės šakelių, gali būti net gi šakelės su „kačiukais“, taip pat reikės viščiukų, kurių turbūt įmanoma rasti bet kuriame prekybos centre, bei juostelės pakabinimui.

2. Vainikas iš saldainių

Kita nuostabi spalvingo bei skanaus vainiko idėja, tai vainikas iš saldainių! Ši idėja tikrai patiks vaikams. Jums reikės vainiko bazės, kurį galima pasigaminti ir patiems iš putos, bei saldainių ir smeigtukų. Gražu spalvinga bei suvalgoma.

3. Vainikas iš siūlų

Spalvingą vainiką taip pat galima pasigaminti ir iš siūlų kamuoliukų. Jums tereikia suklijuoti įvairių spalvų siūlų kamuoliukus, galite papuošti gėlėmis ar tuo ką turite namuose, kiaušiniais, saldainiais, paukšteliais ir panašiai.

4. Drobinis vainikas

Vainikas iš drobės juostos bei keliu mielų dekoracijų. Jums reikės vielos arba galite naudoti putą, kartoną. Taip pat reikės drobinės juostelės, klijų, dirbtinių gėlių, lizdelio su kiaušiniais arba galite naudoti paukštelius, viščiukus, kad tik jums patinka.

5. Vainikas iš šakelių su gėlėmis

Vaininikas iš šakelių ir gėlių pasigaminti labai paprasta, tačiau atrodo iš tiesų labai gražiai. Galima panaudoti ir samanas ir gyvas gėles.

6. Spalvingas velykų vainikas iš tiulio

Velykinis vainikas vaikams iš tiulio medžiagos. Pasidarykite kiaušinio arba apvalia formą iš putos, apriškite tiulio medžiaga, sulyginkite kraštus papuoškite kiaušiniais, zuikučiu ar panašiai.

Linkime gražių, linksmų bei nuotaikingų švenčių. Bei gražių Velykinių vainikų jūsų namuose.

ŠventėsVelykos

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.