Turistinėje kelionėje

Buvo laikas, kai skaitytojus stulbindavo laki Žiulio Verno fantazija. Kelionė aplink pasaulį per 80 dienų atrodė šios fantazijos viršūnė. Dabar gyvenimas daug kuo aplenkė Žiulio Verno fantaziją, gerokai pakeisdamas ir požiūrį į nuotolius. Kelionių ir įspūdžių mėgėjų negąsdina tolimiausi turistiniai takai ir maršrutai.

Turistinis, kelialapis atpalaiduoja nuo daugelio kelionės rūpesčių — kur gauti pastogę, maistą, kaip įsigyti kelionės bilietus ir t. t. Būdami turistinėje kelionėje, visada prisiminkite, jog atstovaujate savo tautai, o užsienyje — savo šaliai, ir tinkamai elkitės.

Kadangi įvairių šalių papročiai yra skirtingi, reikia prieš kelionę susipažinti su jais, kad nepatektumėte į keblią padėtį. Kritikuoti ar ironizuoti kitų gyvenimo būdą yra nemandagu ir netaktiška. Tačiau tai nereiškia, jog viskuo, kas svetima, reikia žavėtis, o sava — peikti.

Žmonės dažnai nepagalvoja, jog iš mūsų bendrapiliečių elgesio įvairiose situacijose sprendžiama apie visos tautos kultūrą.

173 žodžiai (Skaitysite 1 min.)

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.