Krutinė po gimdymo maitinimo ir žindymo

Krutinė po gimdymo maitinimo ir žindymo

Kai kurios motinos nenori kūdikio maitinti krūtimi bijodamos sugadinti krūtinę. Aišku, jums nėra reikalo per daug valgyti kad krūtyse būtų daugiau pieno. Organizmui reikia papildomo maisto, kad neišsektų, tačiau nesistenkite pasitaisyti

Manoma, kad, maitinant krūtimi, pablogėja krūtų forma. Jos nėštumo metu padidėja ir nesumažėja, kol motina maitina krūtimi, o paskui pasidaro tokios, kokios buvo. Ne visada moterims, maitinusioms net kelis vaikus, krūtys pasidaro plokščios ir nusileidžia. Taip iš tikrųjų būna, tačiau kitoms moterims su amžiumi krūtys taip pat plokštėj a, nors jos niekada nežindė. Iš savo patyrimo žinau« kad daugelis moterų išmaitino keletą vaikų ir jų figūros nė kiek nepasikeitė, o kitų net pagerėjo. Tačiau noriu perspėti. Pirma: motina turi dėvėti patogų, gerai krūtis iaįkant| liemenėli ne tik maitinimo laikotarpiu« bet ir paskutiniaisiais trim nėštumo mėnesiais, be to, dėvėti jį reikia ir dieną, ir naktį, kad neišsitemptų krūtų oda bei raumenys. Nuo septinto nėštumo mėnesio patariama liemenėlį dėvėti numeriu didesni, negu paprastai. Dar geriau naudoti specialius liemenėlius su prisegamais kaušeliais. Jeigu iš krūties teka pienas, galite įsidėti gabaliuką medžiagos, kurią galima skalbti, arba tiesiog vatos. Antra: stenkitės nenutukti ne tik nėštumo, bet ir maitinimo krūtimi metu. Nutukus krūtys gali nusileisti ir ne nėštumo metu.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.