Ar kūdikiai žvairuoja

Ar kūdikiai žvairuoja

Žvairumas. Pirmaisiais mėnesiais naujagimių akys kartkartėmis žvairuoja. Daugeliu atvejų su amžiumi žvairumas praeina. O jeigu kūdikis žvairuoja visą laiką ar didesnę jo dalį arba iki trijų mėnesių akys vis dar nesistabilizuoja, pasitarkite su akių gydytoju.

Motinos dažnai klausia, ar nepavojinga virš kūdikio lovelės kabinti žaisliukų, nes jis, žiūrėdamas į juos, dažnai žvairuoja. Nekabinkite žaisliukų virš kūdikio nosies, bet visiškai nepavojinga pakabinti juos ištiestos rankos atstumu. Kai kūdikis apžiūrinėja laikomą rankoje daiktą, jo akys nukrypsta į vidų, nes rankelės labai trumpos ir daiktas atsiduria labai arti. Mes visi taip pat truputį pasukame akis į vidų (nosies link), kai žiūrime į daiktą iš arti. Nepergyvenkite, kūdikis nežiūrės visą laiką pasukęs akis į vidų.

Kai kurių naujagimių vienas viršutinis vokas gali būti nusileidęs žemiau, negu kitas, arba viena akis gali atrodyti mažesnė už kitą. Dauguma atvejų su amžiumi šis skirtumas pasidaro vis mažiau ir mažiau pastebimas.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.