Šeimos datos ir dovanos

Žmogus neatskiriamai susijęs su visuomene. Jį su aplinkiniais jungia bendras darbas bendrų tikslų vardan, jis įprato dalytis su jais džiaugsmais ir vargais. Jau tapo tradicija, kad įmonės ir organizacijos pamini savo darbuotojų asmeninius ir net šeimyninius įvykius.

Šeimos nariui dovanoti yra lengviausia, nes žinoma, ko jam reikia ir kas jį labiausiai pradžiugins. Šeimoje leidžiama dovanoti visokiausias dovanas, pradedant gėlėmis ir baigiant tokia intymia dovana, kaip apatiniai baltiniai. Dovanoms nepriskirtini buities, namų apyvokos daiktai, kuriais...

Kaip elgtis Šeimos datos ir dovanos
Skaitysite 12 min.

Gyvenime yra daug galimybių teikti kitiems džiaugsmo. Ir tai reikia daryti ne tik per šventes, bet ir eilinėmis dienomis. Truputis dėmesio — ir įtempčiausia, sunkiausia diena gali tapti švente.

Gėlytė, mėgstamas skanėstas — viskas gali teikti džiaugsmą. Norą ir mokėjimą dovanoti...

Kaip elgtis Šeimos datos ir dovanos
Skaitysite 1 min.

Jaunieji, nusprendę tuoktis, apie tai pasako savo tėvams. Santuokos laimė priklauso tik nuo jų pačių. Todėl labai svarbu, kad toks atsakingas žingsnis nebūtų daromas neapgalvotai.

Mūsų laikais, žmonės turi visas galimybes gerai vienas kitą pažinti. Labai dažnai iki santuokos...

Kaip elgtis Šeimos datos ir dovanos
Skaitysite 9 min.

Švęsti gimimo dieną artimųjų rate — senas paprotys. Iškilmių kaltininką giminaičiai, draugai ir pažįstami sveikina asmeniškai, laišku, telefonu ar atitinkamu atviruku. Sveikinimo vizitas (su dovana), jei nebuvo gauta kvietimo, daromas po 12-tos valandos. Jis turi būti trumpas.

Yra...

Kaip elgtis Šeimos datos ir dovanos
Skaitysite 3 min.

Kūdikio atėjimas į pasaulį — džiaugsmingas įvykis šeimos gyvenime. Kol motina su naujagimiu dar ligoninėje, jaunas tėvas savo pirmagimį neretai įsivaizduoja raudonskruostį bamblį ir kaip nusivilia, pamatęs mažutėlę susiraukšlėjusią būtybę. Kiek bemiegių naktų praleis...

Kaip elgtis Šeimos datos ir dovanos
Skaitysite 3 min.