15 smagių idėjų velykų šventei

Velykos tai nuostabi pavasario šventė, kai nubunda gamta ir norisi vis daugiau laiko praleisti lauke, ant žolytės bei džiaugtis vis labiau džiuginančia saulute. Šventės dažniausiai asocijuojasi su daug maisto ir dideliais, skanėstais nukrautais, stalais, tačiau mes norime pasiūlyti jums ką galima dar nuveikti per Velykas ir kaip nustebinti savo artimuosius, o ypač vaikus. Turime jums net 15 nuostabių idėjų ką nuveikti per Velykas ar joms ruošiantis.

1. Pasigaminkite minkštą ir mielą zuikutį

Jums reikės mezgimo siūlų, veltinio medžiagos ar kokios kitos medžiagos ausims, karoliukų akims ir nosytei, klijų, žirklių ir kartono. 

Su šiais mielais zuikučiais galima ir žaisti ir padovanoti draugams kaip miela rankų darbo minkštą žaisliuką!

Taip pat kaip pasigaminti šį mielą zuikuti galite pažiūrėti ir video štai čia: minkšti zuikučiai

2. Zuikučių girlianda

Dar viena nuostabi idėja kaip pasipuošti savo namus ar vaikų kambarį per velykas, tai pasigaminti zuikučių girliandą.

Jums reikės spalvoto popieriaus, siūlo ar virvelės, siūlų uodegėlėms pagaminti (galima jų ir nedaryti) bei žirklių. Zuikučius galite klijuoti prie virvelės, arba padaryti skylutes ausytėse ir praverti.

3. Kiaušinių užduotėlės

Jums reikės kinder žaisliukų dėžučių, ar kažko panašaus, taip pat sugalvoti užduotis ant popierėlių. Užduotys gali būti pavyzdžiui: “pasiekti savo pėdas 10 kartų“ arba padaryti 10 pritūpimų“, „pašokti kaip ančiukas“ ir panašiai.

4. Nupieškite spalvotą „švytintį“ zuikutį su spalvotomis kreidelėmis, kurios skirtos piešti lauke.

5. Pasigaminkite velykų zuikutį, jums reikės dažų, blizgių klijų ir kortelės nubraukti dažams.

6. Nutapykite velykų kiaušinį.

Jums reikės skalbinių segtukų, dažų, bumbuliukų, bei poprieriaus.

7. Velykų zuikutis dėžutė saldumynams

Pasigaminkite zuikutį dėžutę iš kiaušinių dėžučių. Puiki idėja saldumynams pasidėti.

8. Kas kiaušinyje gyvena?

Pasigaminkite kiaušinį kuriame gyvena viščiukas, smagi pramoga vaikams.

9. Užšalę dinozauro kiaušiniai

Jums reikės balionų, dinozaurų ar kitų nedidelių žaisliukų ir vandens. Įdėkite į balioną žaisliuką, galite įberti blizgučių ar dar ko nors, pasitelkiant savo vaizduotę, pripilkite vandens, užriškite balioną ir užšaldykite, ryte galite nustebinti savo mažuosius, bus smagu laukti kada ištirps ledas ir galės ištraukti žaisliuką.

10. Saldūs lizdeliai

Jums reikės traškių pūstų ryžių, mažų zefyrų, ir sviesto, porcijos maždaug tokios 6 puodeliai ryžių, 300gr. Zefyrų, 3 šaukšteliai sviesto. Ištirpinkite sviestą sudėkite zefyrus maišykite ant silpnos ugnies kol viskas ištirps ir bus vientisa masė, šią masę supilkite į ryžius viską išmaišykite, sudėkite į keksiukų formą ir suformuokite lizdelį, palaukite kol atvės ir sustings. Sustingus įdėkite saldainiukų. Skanaus!

insert

11. Numarginkite kiaušinius neįprastai

Nudažykite kiaušinius vienaragių išplaukusiom pastelinėm spalvom.

Jums reikės kietai virtų kiaušinių, maistinių dažų, virtuvinių popierinių rankšluosčių, vandens purkštuvo su vandeniu ir indelio, bei gumelės ar siūlo užrišti popieriui.

Kiaušinius suvyniokite į popierinį rankšluostį, suriškite, užpilkite įvairių spalvų maistinių dažų, papurkškite vandeniu ir sudėkite į indą kol išdžius.

12. Gyvūnėliai iš mažų vaikų rankyčių

Praleiskite daugiau laiko su savo vaikais ir pasigaminkite smagių rankdarbių su vaikais. Pasidarykite velykinių personažų, viščiuką, avytę bei zuikutį. Apvedžiokite vaiko rankytę iškirpkite ir papuoškite, avytę – vatos gabalėliais, zuikutį – minkšta nosyte bei mielomis ausytėmis, viščiuką – snapeliu, kojytėmis bei akytėmis. Bus labai smagus laikas kartu su vaikais, o jiems bus didžiulis įspūdis, kad patys gali pasigaminti tokių gražių dalykų ir nereikia keliauti vien į parduotuves.

13. Zuikutis staigmena

Pasigaminkite mielus zuikučius, kaip velykų bobutės dovanėlę ar šiaip mažą dovanėlę draugams. Galite pasigaminti iš popieriaus arba iš medžiagos. Tik nepamirškite užrašyti mielo palinkėjimo ir į vidų įdėti saldainių ar kitų mielų staigmenų.

14. Viščiukai iš siūlų

Velykos - tai šventė, kai aplinkui visi viską puošia, kai gamta nubunda ir pasigirsta mieli paukštelių garsai. Pasigaminkite viščiukus, paukštelius iš siūlų taip galite papuošti ir savo aplinką mielomis, rankų darbo dekoracijomis gamintomis pačių mylimiausių - mūsų vaikų. 

 

15. Nutapykite paveikslą žaisdami kiaušinių mūšį.

Jums reikės kiaušinių lukštų, dažų bei drobės ar popieriaus pritvirtinto prie lygaus paviršiaus.

Pripilkite į lukštus dažų, pasistatykite drobę ar popieriaus lapą lauke, galite pasitiesti ant žolės plėvelę ar kažką panašaus, ir galite pradėti mėtyti.

Linkime, kad jūsų šventės būtų gražios, puošnios, aktyvios ir įdomios. Smagiausios šventės tada kai visa šeima susirenka prie vieno stalo ir dalinasi savo prisiminimais, nuotykiais bei šiluma ir žinoma džiaugiasi kiekviena šilta akimirka praleista kartu. Išbandykite mūsų siūlomas idėjas ir paverskite savo šventes dar labiau šiltomis ir mielomis. Gražių jums švenčių!

žodžiai (Skaitysite 4 min.)
ŠventėsVelykos

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.