Kiek kūdikis turi suvalgyti?

Kiek kūdikis turi suvalgyti?

Kūdikis paprastai pats žino, klek jam reikia maisto. Jeigu Jam trūksta pieno arba jeigu motinai dėl nuovargio ar nervingumo sumažėjo pieno, tai kūdikis kiekvieną kartą atsibunda vis anksčiau ir verkia iš alkio. Tai jums jau ne naujiena. Jis čiulpia iki paskutinio lašo ir burnele ieško dar arba griebia čiulpti savo kumštuką. Pasvėrusios jį, Įsitikinsite, kad svorio priauga mažiau, negu anksčiau. Kai kuriems vaikams dėl maisto stokos užkietėja viduriai. Labai alkanas kūdikis gali pradėti verkti tuojau pat po maitinimo.

Pastebėjusios tokius požymius, pasitarkite su gydytoju, ga! reikia didesnės pieno porcijos. Patartina duoti kūdikiui daugiau pieno, jeigu jis išgeria viską, iki paskutinio lašo. Tačiau būkite atsargios, primygtinai neverskite, jeigu jis nenori pieno daugiau, negu paprastai. Jeigu maitinate krūtimi ir jis nubunda ne

laiku, pamaitinkite ji, net jeigu tą dieną reikės ir papildomai maitinti. Kuo dažniau ištuštinsite krūtį, tuo daugiau ims gamintis pieno, jeigu pajėgs motinos organizmas. Jeigu anksčiau maitindavote iš vienos krūties, tai dabar maitinkite iš abiejų.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.