Svečiai po gimdymo norintys pažiūrėti vaiką

Svečiai po gimdymo norintys pažiūrėti vaiką

Apribokite lankymus. Gimus kūdikiui, visada ateina begalės draugų bei giminių, norinčių pasveikinti tėvus ir pažiūrėti naujo šeimos nario. Tėvams tai malonu. Tačiau per gausūs lankymai vargina motiną. Dauguma moterų labai pavargsta pirmomis po gimdymo savaitėmis. Jos patyrė daug skausmo, jų organizme vyko sudėtingi fiziologiniai kitimai, joms tenka didelis emocinis krūvis, ypač gimus pirmam vaikui.

Kai kurios moterys labai patenkintos svečiais, kuriems esant, jos pažvalėja, pailsi bei atsipalaiduoja nuo rūpesčių. Bet paprastai tik keli artimi draugai joms sukelia tokią reakciją. Su kitais svečiais daugiau ar mažiau Jaučiamės {temptai, nors ir džiaugiamės, juos matydami. Po jų vizitų būname pavargusios, ypač jei nesveikuojame. O jeigu jauna motina per daug pavargsta, jai neužtenka dvasinių jėgų pakelti visų vaiko priežiūros sunkumų. Motina turi griežtai apriboti draugų bei giminių lankymąsi iš pirmos dienos. Paskui ji gali priimti daugiau svečių, jeigu tai jos nevargina. Kad nesijaustute nesvetingos, galite remtis gydytojo nurodymu. Sakykite visiems telefonu: „Gydytojas leido per dieną priimti ne daugiau kaip vieną lankytoją penkiolikai minučių. Ar negalėtute ateiti antradienį apie ketvirtą valandą?" Savo atsakymą galite pagrįsti daugeliu priežasčių: sunkiu gimdymu, silpnumu ir kt.

Jeigu kas pas jus atėjo nepaskambinęs, galite, mandagiai šypsodamasi, pasakyti: „Gydytojas man liepė per dieną priimti ne daugiau kaip vieną lankytoją. Bet vis tiek užeikite minutėlei".

Dauguma lankytojų mėgsta su mažyliu pažaisti. Jie ima jį ant rankų, mėto į viršų, supa ant kelių, krato, kutena, be pertraukos šnekina. Vieni vaikai visa tai gali iškentėti, o kiti — ne. Motina turi sulaikyti įsismaginusį svečią, nors tėvams visada malonu, kai jų kūdikis teikia aplinkiniams džiaugsmo. Dauguma vaikų greitai nuvargsta nuo' nepažįstamų žmonių.

Kūdikio nuotraukos. Daugelis šiuolaikinių tėvų skuba pasigirti savo kūdikiu visiems draugams siūsdami ir rodydami jo nuotraukas ypač socialiniuose tinkluose Facebook ir kt. Vistik tai nėra labai gera idėja, nes kiekvienas žmogus turi savo nuomonę, o vaiko nuotrauka yra tam tikras energetinis ryšys per kurį galima katik gimusį žmogutį įtakoti. Taigi geriausia vaiką parodyti tik artimiausiems draugams kuriais tikrai pasitikite, o pažįstamiems parodysite kai vaikelis paaugs ir sustiprės.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.