Kūdikio kvėpavimas

Kūdikio kvėpavimas

Kūdikis silpnai kvėpuoja. Jauni tėvai dažnai jaudinasi, kad naujagimis nereguliariai kvėpuoja, o kartkartėmis taip silpnai, jog vos girdėti ir matyti. Jiems kelia nerimą ir tai, kad kūdikis miegodamas šiek tiek knarkia. Abu šie reiškiniai visiškai normalūs.

Kvėpavimas kartais sustoja. Kai vaikas įtūžęs verkia, jis net pamėlynuoja. Pastebėjusi tai pirmą kartą motina nepaprastai išsigąsta. Iš tikrųjų tokie priepuoliai nepavojingi ir rodo tik kūdikio temperamentą (jie dažniau pasitaiko ramiems ir linksmiems vaikams). Pasitarkite su gydytoju, kad atkreiptų dėmesį į kūdikio fizinę būklę, tačiau tokių priepuolių gydyti visai nereikia. Be to, nesistenkite įsiverkusio vaiko raminti, nors ir užeina jam priepuoliai. Imdamos vos tik pravirkusį vaiką ant rankų, galite jį išlepinti.

Čiaudėjimas. Naujagimiai daug čiaudo, bet tai ne peršalimas, jeigu nėra slogos. Čiaudėjimą paprastai sukelia dulkės ir sudžiūvusios nosyje gleivės.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.