Idėjos velykų stalui

Kai pabunda gamta viskas pradeda žaliuoti ir sprogti, pasirodo pirmieji žiedai, norisi, kad ir švenčių vaišių stalas būtų įdomus, gyvas, spalvingas kaip ir atbudusi gamta. Siūlome jums įvairių idėjų, kuriomis galite nudžiuginti savo mažuosius vaikus ar kitus artimuosius.

Kiekvienas rytas prasideda nuo kėlimosi ir pusryčių, o šventiniai pusryčiai visada būna kitokie, ypač vaikams jie būna tarsi stebuklingi. Siūlome jums nuostabių šventinių pusryčių idėjų, o tai žinoma galėtų būti vaikų mėgstamiausi BLYNAI! :) Blynai zuikučiai, blynai margučiai, o galbūt blynai viščiukai? :)

Žinoma Velykos be kiaušinių daugumai neįsivaizduojama šventė. Kiaušinius marginame įvairiausiais būdais ir dažniausiai jų numarginame daugiau negu suvalgome, taigi siūlome velykų stalui iš kiaušinių pasigaminti gražių ir skanių patiekalų, kurie ne tik bus skanūs, bet ir dekoruos jūsų šventišką stalą.

Išbandykite naujus skonius, nuostabiai atrodo štai tokie sumuštiniai, ir labai tinka velykiniam stalui. Čiobreliai tarsi žaliuojanti gamta, figos ir sūris spalvingi kaip ką tik pasirodę pirmieji žiedai, bei karamelizuoti svogūnai.

Taip pat galite išmėginti ir pačius įvairiausius žaismingus kepinius. Bandelės zuikučių, viščiukų ar kokių kitų formų. Užkandžiams sumuštinukai su morkomis ir brokoliais, ar zuikučio formos. O galbūt jūs gaminsite morkų salotas? Jas taip pat galima patiekti gražiai, bei žaismingai, o tai padaryti tikrai nesudėtinga, tačiau puošia jūsų stalą :)

Sausainiai zuikučiai, tinka ir kaip dovanėlė lankant draugus bei artimuosius. Juk daug smagiau dovanoti dovanėles ne iš prekybos centrų, o pačių pagamintas. Pasigaminkite ir dekoruokite kaip jums patinka.

Kitos velykų idėjos, kurios galbūt jums patiks ir norėsite išbandyti, o galbūt bežiūrint gims naujos idėjos, kurias norėsite išbandyti per šias šventes, ar net gi kasdien. Juk galime pasidaryti šventę namuose ir be progos.

O štai šis gražuolis zuikis, tiks ne tik Velykų šventei, bet ir vaikų gimtadieniams ar kitoms šventėms. Linkime, kad jūsų šventės būtų sočios, gražios bei laimingos. Nieko nėra svarbiau už akimirkas drauge su savo šeima ir mažais vaikais. Jie taip greitai auga... gaminant kartu valgį, ar stebinant juos įdomiomis maisto formomis,  „sugerkite“ į save tą vaikų džiaugsmą, meilę kurią jie taip šauniai moka dalinti, juk tokios akimirkos pačios brangiausios ir mieliausios. Gražių švenčių!

ŠventėsVelykos

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.