Eisena

 Reikia vengti atsainios, krypuojančios, tipenančios ar straksinčios eisenos. Be didelio reikalo nešokinėjama per kelias laiptų pakopas. Tvirtas, didelis žingsnis, platūs judesiai būdingi vyrui, bet netinka moteriai. Nei vyro, nei moters eisenos nepuošia pernelyg smarkus mosavimas rankomis, lingavimas. Negražiai atrodo (stovint ar einant) į pečius įtraukta galva.

Graži ir higieniška eisena yra tokia, kai žmogus laikosi tiesiai, o jo judesiai vinklūs ir ritmingi. Rankos juda į žingsnio taktą. Negerai, kai jos suglebusios karo arba jomis labai mosuojama. Einant kojų pėdos juda lygiagrečiai.

Moters, avinčios batus aukštais kulniukais ir vilkinčios siaurą sijoną, eisena turi būti lengvesnė, negu su žema sportine avalyne ir sportiniais drabužiais. Kai kurios merginos mano, jog ilgos kelnės duoda joms teisę elgtis laisviau ir ne taip korektiškai. Bet juk ištižumas niekada nieko nepuošė.

Einant dviese, reikia stengtis laikytis kojos, ypač kai einama susikibus už parankių.

 

167 žodžiai (Skaitysite 1 min.)

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.