Kūdikio miegas kitame kambaryje

Kūdikio miegas kitame kambaryje

Šešių mėnesių kūdikį, jeigu turite galimybes, įkurdinkite atskirame kambaryje. Kūdikis nuo pat gimimo gali miegoti atskirame kambaryje, jeigu jums tai patogu ir jeigu esate pakankamai arti, kad išgirstute jį verkiant. Iš pradžių jo lovutė gali būti tėvų kambaryje, o 6 mėnesių kūdikį geriau yra perkelti į kitą kambarį. Nepatarčiau vyresnį kaip 9 mėnesių kūdikį palikti nakčiai tėvų kambaryje Pripratęs miegoti su tėvais, jis bijos be jų užmigti. Juo vaikas vyresnis, juo sunkiau jį perkelti į atskirą kambarį.

Be to, kūdikis gali išsigąsti tėvų lytinio akto; jis nesupras, kas darosi, ir pasibaisės. Tėvams atrodo, jog kūdikis miega, bet vaikų psichiatrai teigia, kad vaikas dažnai nubunda ir guli tylėdamas pilnas baimės, o tėvai to nepastebi. Tačiau nepagalvokite, jog taip greitai galima išgąsdinti kūdikį arba padaryti labai priklausomą nuo tėvų. Jeigu daugiau neturite kur laikyti kūdikio, kaip tik savo kambaryje, atitverkite jo lovą užuolaida arba širma.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.