Kūdikis neima buteliuko

Kūdikis neima buteliuko

Jeigu kūdikis nenori gerti iš buteliuko. Dviejų mėnesių kūdikis, kuris niekada negėrė iš buteliuko, gali visiškai neimti į burną čiulptuko. Pamėginkite duoti jam pieno iš buteliuko prieš maitinimą krūtimi visą savaitę. Primygtinai neverskite, jeigu jis priešinasi, nepykinkite jo. Duokite jam krūtį. Po kelių dienų vėl pamėginkite. Gal jis apsigalvos. Jeigu jis ožiuojasi, pamėginkite jam neduoti krūties 2 valandą dieną; tada, artėjant 6 valandos vakariniam maitinimui, jis ištrokš gerti lr ims skanauti iš buteliuko. Bet jeigu jis vis tiek nenori gerti iš buteliuko, duokite jam krūtį, nes ji bus labai pritvinkusi pieno. Tačiau ir toliau keletą dienų praleidinėkite maitinimą krūtimi 2 valandą dieną. Sekantis etapas — per parą kas antrą maitinimą krūtimi pakeisti maitinimu iš buteliuko. Duokite kūdikiui mažiau kitokio maisto, kad jis labiau išalktų, arba net visai jam neduokite valgyti.

Bet jeigu kūdikis vis tiek priešinasi, vienintelė priemonė priversti jį kapituliuoti — neduoti visai valgyti. Tai paskutinė priemonė, sunki ir motinai, ir kūdikiui. Kai krūtis pritvinksta, galite pieną nutraukti pientraukiu arba rankomis.

Jūsų vaikams

Atrinkome populiariausias tarp mūsų lankytojų prekes ir paslaugas vaikams. Galbūt rasite kažką įdomaus ir savo mažiesiems.